university

MCI-MAIN CENTRAL INSTITUTE

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рік заснування 1866
Вік студентів від 15 до 19 років
Тип проживання Резиденція (15-19 років)
Тип програм US High School Diploma
Для кого Змішана
Тип школи Старша

Штат Мен, у якому розташована школа, здавна відомий своїм дружнім ставленням та гостинністю.

Мальовничий, оточений деревами кампус школи складається з чотирьох будівель з аудиторіями, включаючи новий Центр математики і науки – ультрасучасну будову на 23 000 квадратних футів, яке містить чотирнадцять навчальних класів, два комп’ютерних кабінети, хімічну лабораторію і клас ботаніки. Кампус обладнаний більше ніж 200 комп’ютерами для потреб студентів. У бібліотеці більше ніж 8000 книг, комп’ютеризований картковий каталог, система Infotrac і доступ до інтернету. На кампусі також розташована будівля для занять музикою і дві спортивні зали.

Спортивні споруди школи MCI – це дві спортивні зали із сучасними баскетбольними майданчиками та спорядженням для занять важкою атлетикою, полями для гри у футбол, американський футбол, хокей та бейсбол. Є бігові доріжки, тир та тенісні корти. Неподалік розташовані місця для катання на лижах, які також використовуються для змагань із лижного спорту.

На кампусі школи MCI розташовані три гуртожитки: два для хлопців і одне для дівчат. Кімнати обладнані інтернетом та кабельними мережами. У кожному гуртожитку є телефони. Також можна користуватися особистими мобільними телефонами. У своїх кімнатах студенти можуть мати маленькі холодильники,
телевізори, стереосистеми, праски та персональні комп’ютери. У гуртожитках є загальні кімнати відпочинку для студентів та їхніх гостей. Пральні розташовані на нижніх поверхах кожного гуртожитку.

У школі навчається більше ніж 500 студентів.

Офіційний сайт школи: http://www.mci-school.org/

пропоновані програми

Терміни початку навчання:

∙ Осінній семестр: початок вересня
∙ Весняний семестр: початок січня

Вартість навчання за рік: 42 750 $

Вартість включає:

∙ зустріч і трансфер з аеропорту
∙ допомога після прибуття
∙ допомога під час отримання книг і навчальних матеріалів
∙ допомога з проживанням на канікулах
∙ допомога з туристичними послугами  на канікулах
∙ звіти з академічної успішності
∙ звіти з соціального прогресу

Позакласні заняття

Види спорту: Бейсбол, баскетбол для хлопців, баскетбол для дівчат, хокей на траві, американський футбол, гольф, тир, лижний спорт, софтбол, футбол для хлопців, футбол для дівчат, теніс для хлопців, теніс для дівчат, легка атлетика для хлопців, легка атлетика для дівчат, боротьба.

Клуби та організації: художній клуб, Старші сестри / Старші брати, боулінг, шаховий клуб, команда громадянських прав, драмгурток, економічний клуб, команда з фехтування, клуб любителів ігор, Закритий клуб ключа, клуб чарівників, математична команда, музичний клуб (оркестр, хор, джазова група), Національне товариство честі, клуб любителів заміських прогулянок, науковий клуб, Студентська рада, студентська група здоров’я, штат щорічника і багато інших.

Заняття у вихідні: Розклад занять у вихідні доступний для студентів, що живуть у пансіоні. Звичайні заняття включають походи до кінотеатрів, місцевих магазинів і ресторанів. Театр балету Bossov є компанією-резидентом школи MCI. Танцівники школи MCI виступають у різних районах штату Мен протягом усього року. Любителі балету з Каліфорнії, Флориди, Аляски із узбережжя  Середземного моря приїжджають до штату Мен на виступи цього балету.

Узнать больше и зарегистрироваться