Після закінчення школи в Україні або отримання диплома бакалавра, ви легко можете отримати подальшу освіту в Канаді. Навіть незважаючи на те, що системи освіти у нас різні, Канада завжди відкрита для бажаючих отримувати знання і підвищувати свій кваліфікаційний рівень. Крім того, освітніх програм для абітурієнтів в Канаді значно більше, ніж в Україні. Здобути освіту в Канаді не тільки престижно, а й доцільно, адже це найбільш зручний спосіб переїхати в Канаду на ПМЖ.

НАВЧАННЯ В КАНАДІ

 

Вища освіта в Канаді можна отримати як в коледжах, так і в університетах. Коледж в Канаді, на відміну від наших коледжів – це вищий навчальний заклад, де студентам пропонуються 1, 2-, 3- і 4-х річні програми.
Однорічні програми передбачають отримання Сертифікату по закінченню академічної програми. Це короткострокове і вузькоспеціалізоване навчання. Випускники таких програм затребувані і конкурентоспроможні фахівці на ринку праці Канади.

Навчання в Канаді для українців

Кваліфікація Диплом (DIPLOMA) – це вже більш тривале навчання і більш широке коло предметів, що вивчаються за обраною спеціальністю. Саме навчання триває 2 роки і охоплює не тільки вузькоспеціалізовані предмети, а й деякі предмети на вибір.
Для отримання ж Диплома Підвищеного Рівня (ADVANCED DIPLOMA) потрібно практично те саме, що і для Диплома, але до нього додасться ще 1 – 2 семестри практикуму з обраної студентом спеціальності, що, звичайно ж, допомагає кращому запам’ятовуванню і відпрацювання отриманих раніше знань.
По закінченню 4х річної програми в коледжі студент отримує кваліфікацію Бакалавр (BACHELOR DEGREE).
В університетах в Канаді студенти так само можуть отримати кваліфікацію бакалавра. А головна відмінність від коледжу в тому, що в університетах зазвичай активно ведуться наукові дослідження і там ще представлені магістерські і докторські програми.
Українські випускники, які вже мають диплом бакалавра або магістра, можуть в Канаді здобути післядипломну освіту (POSTGRADUATE CERTIFICATE, POST-DEGREE DIPLOMA). Цей кваліфікаційний рівень передбачає поглиблення вже наявних знань за фахом і практичних навичок за фахом. Таке навчання триває від 1 року до 2 років і дає можливість надходження до Магістратури (MASTER’S DEGREE). Навчання в Магістратурі триває так само, як і при післядипломній освіті – від 1 до 2 років.
Всі іноземні студенти вищих навчальних закладів в Канаді мають право офіційно працювати під час навчання, а так само претендують на отримання дозволу на роботу тривалістю від 1 року до 3 років після випуску.

Виберіть розділ

СЕРЕДНЯ ОСВІТА

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]