Виберіть країну

В ЯКІЙ бажаєте ПРОЙТИ ПІДГОТОВКУ

Поширена думка, що отримувати за кордоном слід тільки вищу освіту. Але слід зазначити, що навчання в середній школі за кордоном може допомогти дитині у всіх аспектах краще підготуватися до вступу в топових закордонний ВНЗ, отримати психологічну та мовну підготовку.

Які ж переваги навчання в зарубіжній середній школі?

Навчання англійською або іншою європейською мовою. Наприклад, підлітки, які відвідують середню школу в Німеччині, опановують мовою для вступу до будь-німецький ВНЗ.
Академічна підготовка. По-перше, вся програма реалізується на іноземній мові, а по-друге, все престижні школи передбачають додаткові курси для підготовки учня до вступу в університет.
Диплом, отриманий в міжнародній середній школі, визнається більшістю іноземних університетів без додаткових іспитів.

Звичайно, для багатьох батьків навчання дитини в зарубіжній середній школі пов’язано з додатковими тривогами. Але в цьому випадку ми рекомендуємо звернути увагу на школи-пансіони, або бордінговие приватні школи. Ось кілька аргументів на користь навчання в приватній бордінговой школі за кордоном:

Учень знаходиться під постійним наглядом вчителів або тьюторів, але в той же час це не заважає йому розвиватися і ставати самостійним.
Вам не потрібно думати про проживання або організації харчування дитини – в приватних пансіонах все це передбачено.
Академічна програма приватних шкіл часто більш різноманітна, ніж державних, адже у керівництва є можливість облаштувати справжню лабораторію, організувати лекції та майстер-класи для підлітків за участю професіоналів-практиків в обраній спеціальності, забезпечити участь в захоплюючих екскурсіях і літніх школах.
Дозвільна програма також багата: учням надається на вибір кілька спортивних секцій (гольф, верхова їзда, теніс, бадмінтон, футбол, баскетбол, плавання і т.д.), театральні гуртки, заняття з вокалу, музики, малювання.

Пропонуємо Вам ознайомитися з бордінговимі школами – нашими партнерами. Впевнені, ви знайдете варіант, який стане оптимальним рішенням і путівкою в блискуче майбутнє!

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]