university

EC LANGUAGE SCHOOL

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 

Тип образования: Курсы
Тип учебного заведения: Языковая школа
Статус: Частный
Страна: Великобритания
Предлагаемое проживание:  Кампус

Якщо ви або ваша дитина хочете вивчити англійську мову, то школа ЕС – це унікальна можливість повного занурення в мовне середовище у Великобританії, де, як відомо, викладають класичну англійську мову. Школа ЕС пропонує багато локацій і найрізноманітніші програми, які заохотять будь-кого до вивчення англійської!

Школа в Лондоні

Історія, культура, розваги й шопінг – у Лондоні є це все!  Це яскраве й шумливе багатонаціональне місто має свою культуру. Цікавинки скрізь, у куточку будь-якої невеличкої вулички. Пишні парки й сади запрошують на прогулянку, а ввечері можна навідатися до пабу!

Лондон – вибір номер один серед усіх охочих вивчати англійську. Школа ЕС у Лондоні яскрава, красива й сучасна, розташована поруч зі станцією Юстон, що дуже зручно для добирання до будь-якого району міста.

Школа в Оксфорді

Оксфорд відомий у всьому світі як університетське місто. Окрім прекрасних музеїв, Оксфорд запропонує вам широкий вибір ресторанів, магазинів, кафе та розважальних закладів.

Школа в Кембриджі

Давній, мальовничий та відомий у всьому світі завдяки університету, Кембридж дійсно захоплює. Тут можна просто прогулятися містом й помилуватися красивими будівлями та парками. У самому центрі міста ви побачите будівлю в класичному стилі з просторими аудиторіями – це й буде надсучасна школа ЕС. Ця школа ідеально підійде як для короткого курсу, так і для тривалого опанування англійської мови.

Школа в Брайтоні

У Брайтона є багата та яскрава культура. Це модне космополітичне місто з туристичними принадами та одним із найкращих у світі пляжів.

У Брайтоні у вас з’явиться можливість чудово відпочити та поєднати це з навчанням. Мешканці Брайтона ведуть активний спосіб життя, але не забувають про культурне дозвілля та природу. Школа ЕС у Брайтоні підійде для тих студентів, хто не надто любить мегаполіси.

Школа в Бристолі

Найбільше місто на південному заході Англії, розташоване менш ніж за дві години від Лондона, – це Бристоль. Це надзвичайно екологічне і зелене місто, у якому дуже багато студентів. Школа ЕС розташована у центрі, неподалік площі Королеви, і це дуже зручно, тому що ви завжди зможете дістатися пішки до будь-якої туристичної цікавинки. Професійний та доброзичливий персонал школи надасть вам будь-яку допомогу, керівництво та підтримку для досягнення цілі.

Школа в Манчестері

Манчестер є другим за розміром містом Англії. Звідси відправляються прямі рейси до 190 пунктів призначення по всьому світу. Манчестер відомий завдяки футбольному клубу, живій музиці та дружній атмосфері.

Усе це і багато чого іншого ви зможете пізнати, навчаючись у школі ЕС у Британії, а для цього вам потрібно просто звернутися до агентства Student Travel. Решту ми зробимо за вас. Вам потрібно буде тільки насолоджуватися Англією та знайомитися з англійською культурою разом зі школою ЕС.

пропоновані програми

Пропоновані програми

Підготовка до іспитів Cambridge 

Підготовка до іспиту IELTS 

Підготовка до іспиту TOEFL 

Академічна англійська 

Загальний та інтенсивний курси

Англійська в місті

Індивідуальні заняття

Мінігрупа

Двомовні програми

Англійська для роботи

Узнать больше и зарегистрироваться