США

Мовні програми в США

Освіта в США

Вища освіта в США по праву вважається одною з найбільш якісних у світі. Навчаючись в США, ви не тільки доводите свою англійську до рівня носія мови, а й отримуєте доступ до новітньої матеріальної і науково-технічній базі університетів, диплом, який визнають у всіх країнах світу, високооплачувану спеціальність, міжнародний досвід і можливість отримати громадянство США.

Система шкільної освіти в США включає в себе початкову (навчаються діти 5 – 12 років), середню (12 – 14 років) і старшу школу (15 – 18 років). Після закінчення школи випускники вступають до коледжу або університету. Для отримання ступеня бакалавра необхідно провчитися 4 роки, для магістерського ступеня – ще додатково два роки. Коледж – вищий навчальний заклад, в якому, на відміну від університету, не ведеться активна наукова робота. Університети ж зосереджені якраз на дослідницькій діяльності, до якої активно залучаються і студенти. Слід зазначити, що в розмовній мові все ВНЗ називаються коледжами, навіть якщо вони не коледжі, а університети.

Коледжі можуть пропонувати дворічну програму навчання (так звані junior college) і чотирирічну. Закінчивши «молодший коледж», випускник отримує асоційовану ступінь – associate degree – і може працювати, наприклад, медбратом, вихователем в дитячому саду, секретарем і т.д. Після закінчення дворічної програми багато випускників вступають до коледжу з 4-річним навчанням відразу на 3 курс і після закінчення коледжу отримують диплом бакалавра.

Для навчання необхідно вибирати тільки акредитовані навчальні заклади – в цьому випадку ви можете бути впевнені, що ваш диплом буде котируватися в США і за їх межами.

Підготовку до вступу в коледжі та університети США найкраще починати за 12-18 місяців. Навчання майже у всіх вищих навчальних закладах в цій країні починається в серпні – від цього і потрібно відштовхуватися при плануванні свого надходження. Перегляньте сайти вузів і напишіть в ті, які вам сподобалися, з проханням надіслати буклети з інформацією про програми, розкладі, надходження, вартості і т.д. Ця інформація допоможе вам точніше визначитися зі своїми бажаннями і зрозуміти, що потрібно для вступу в той чи інший ВНЗ.

Для вступу необхідно заповнити анкету (application form), яка може містити завдання написати одне або кілька есе, наприклад, на тему «Чому я хочу навчатися в цьому коледжі». Це завдання показує ваші особистісні особливості, здатність грамотно і чітко висловлювати думки і аргументувати свої твердження. Варто заздалегідь попрактикуватися в його написанні.

Всі іноземці, що надходять в США, складають іспит на рівень володіння англійською – TOEFL/IELTS. Крім цього, в списку необхідних документів найчастіше значаться анкети, копії атестата та оцінок, нотаріально завірені та перекладені на англійську, рекомендаційні листи, мотиваційний лист, додаткові тести (наприклад, SAT, GRE), підтвердження наявності фінансових засобів на оплату навчання, плата за розгляд документів.

Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]