UK

ЯК ВСТУПИТИ В ВНЗ АНГЛИІ УКРАЇНЦЮ


Англія дуже приваблива для студентів всього світу і, звичайно, українські абітурієнти – не виняток. Ми теж хочемо отримувати не просто якісну освіту, а, освіту, на яке рівняється весь світ. Двері престижних компаній відкривається самі перед людиною, що має диплом англійського вузу. Ось тепер і наші школярі і студенти все частіше замислюються як вчинити в англійський вуз. А ми вже знаємо відповідь на це питання – з агентством Student Travel легко і без особливих труднощів! Ми допоможемо в майже будь-якому питанні щодо організаційних моментів: вибору потрібного вузу, програми, спеціальності, заповнення документів. Ми ставимо перед собою самою головне завданням – полегшення монотонної роботи зі збору та подачі документів для вас. Так у вас залишиться більше сил і натхнення на навчання, а не на вирішення питань як вчинити в англійський університет або як поступити в коледж в Англії. Показуючи високі результати у вирішенні подібних питань, агентство Student Travel займає лідируючу позицію на ринку міжнародної освіти в Україні.

Як вчинити в англійський університет

Отже, вже зважившись надходити, ви прийшли в наше агентство, ось приблизний перелік необхідних документів для початку нашої успішної співпраці:

Наявність атестата про закінчену середню освіту;
Наявність диплома бакалавра українського ВНЗ (тут важливий момент з різницею систем освіти, тому після закінчення школи українці не можуть надходити англійські ВНЗ);
Мотиваційні листи;
Транскрипти (переклади) рекомендацій з попереднього місця навчання;
Сертифікати з позитивними результатами тестів TOEFL

Крім перерахованого, можливо знадобляться підтвердження наявності наукових досліджень за обраною спеціальністю, ессе, або що – то інше. Тут вже все буде залежати від обраного вами ВНЗ, рівня кваліфікації, спеціальності.

Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]