Університети ЧЕХІЇ

 

Через близько 600 років, чеська система вищої освіти налічує понад 70 університетів, з яких близько двох третин є приватними. Всього з 200 кращих університетів в Чеській Республіці, 12 університетів увійшли до рейтингу EECA 2016 – спеціалізований рейтинг найкращих університетів в країнах Європи і Центральної Азії – і п’ять з них включені в рейтинг QS World University Rankings.
Навчання в Карловому університеті

Вищий університет в Чеській Республіці, Карлов університет, займає четверте місце в рейтингу EECA. Він був заснований в 1348 році імператором Карлом IV і залишається найбільшим університетом країни, з 17 факультетами та понад 53 000 учнів. Це популярний вибір серед іноземних студентів, які подорожують по країні, і в даний час програма інтернаціоналізації включає в себе партнерські відносини з майже 200 університетами по всьому світу. Кампус середньовічного інституту розташований в Празі. Чеська столиця, надзвичайно популярна серед туристів, пропонує привабливу і живу обстановку поряд з різними можливостями роботи.

Чеський технічний університет в Празі

Чеський технічний університет був заснований в 1707 році, і є ще одним з найстаріших і найбільших академічних інститутів країни. Це другий в Чеській Республіці університет, в рейтингу EECA на сьомому місці. Чеський технічний університет в Празі має вісім факультетів, які пропонують програми понад 100 ступенів, головним чином в інженерних і суміжних областях. В даний час близько 24 000 студентів навчаються як на рівні бакалаврату, так і післядипломної освіти. Університет пишається тим, що на протязі багатьох років свого існування у нього було багато всесвітньо відомих випускників. Серед найвідоміших – фізик Крістіан Доплер, який надає своє ім’я ефекту Доплера.

Університет Масарика

Другий за величиною державний університет в країні, Масаріковскій університет знаходиться в другому за величиною місті Брно. Заснований в 1919 році, є членом Групи університетів Компостела і Мережі Утрехта, обидва з яких спрямовані на сприяння співробітництву між університетами Європи. В даний час він займає 10-е місце в рейтингу EECA та навчає близько 36 000 студентів на дев’яти факультетах. Університет пропонує програми, що викладаються англійською та німецькою мовами, що робить його очевидним вибором для багатьох іноземних студентів.

Технологічний університет Брно

Брно було засноване в 1899 році і займає 19-е місце в рейтингу EECA. Спочатку університет пропонував єдиний курс по цивільному будівництву, але поступово перетворився на великий академічний інститут, в якому 22 000 студентів навчалися на восьми факультетах. Щоб підтримати інтернаціоналізацію, Технологічний університет Брно бере участь в проектах ЄС, таких як Еразм, Темпус, Леонардо та інші. Він пропонує набір програм, в яких викладаються англійські програми від бакалаврату до рівня PhD, в основному в рамках його основний області інженерної справи.

Також входить в число кращих університетів світу – Університет Палацького в Оломоуці. Це один з найбільших університетів в Чеській Республіці, а також на 59-му в рейтингу EECA.

Виберіть розділ

ПІДГОТОВКА ДО ВСТУПУ В ВНЗ

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]