Канада

ЯК ВСТУПИТИ В УНІВЕРСИТЕТИ КАНАДИ

ДОСВІД І ОСОБЛИВОСТІ


Канада – країна свободи і можливостей, тут роблять упор на інтелектуальний розвиток молоді, свободу вибору і високий рівень підготовки молодих фахівців. Не дивно, що українці дуже хочуть тут вчитися, працювати і жити. І ось, багато наших абітурієнти та студенти замислюються як вступити до ВНЗ в Канаді. З огляду на, що в цій країні одна з найбільших українських діаспор у всьому світі, Канада стає ще більш приваблива для наших юних умів.

Окремим плюсом Канади є велика кількість вибору спеціальностей, рівнів підготовки і повної свободи для подальшої наукової діяльності.

Як отримати освіту в Канаді

Вступити в Канаду не так вже й складно як може здатися. Для початку вам потрібно вирішити, яка форма навчання підійде саме у вашому випадку. Це може бути середню або вищу освіту, літні програми. Те ж саме буде з рівнем кваліфікації. Ви можете вчитися на курсах з отриманням сертифікату про закінчення, на підготовчих курсах, можна здобувати вищу освіту або післядипломна. Як тільки ви визначилися з основною складовою – рівнем кваліфікації і формою навчання, ласкаво просимо в агентство з міжнародної освіти Student Travel Ukraine, з рештою ми вам допоможемо.

Як вступити до ВНЗ Канади

З нашою допомогою ви поступите в будь-який вуз Канади без проблем, зволікань і без непотрібної паперової метушні. І навіть, можливо, без іспитів!

Від вас буде потрібно тільки атестат про повну загальну середню освіту, його транскрипт (переклад в міжнародний формат), мотиваційний лист, добре знання англійської мови (і сертифікат іспитів TOEFL і / або IELTS чи внутрішній тест коледжу), і велике бажання вчитися в цій прекрасній країні можливостей. Решту ми зробимо за вас. Приходьте в агентство Student Travel Ukraine, щоб переконатися в правдивості цієї інформації на своєму досвіді!

Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]