Німеччина

 

Підготовка до вступу до ВНЗ. Штудіенколлег (Studienkolleg)

Щоб вступити до Університету Німеччини, українські випускники повинні пройти підготовчий курс під назвою Штудіенколлег (Studienkolleg). Такі курси діють або при конкретному навчальному закладі, або в конкретному регіоні (один на кілька ВНЗ). У них студенти більш глибоко вивчають німецьку мову і профільні предмети.

 

Вступити в Штудіенколлег «безпосередньо» неможливо. Подавати заяву необхідно до ВНЗ, який цю заяву розгляне і зробить висновок про те, що спочатку абітурієнту доведеться відвідувати Штудіенколлег. Також майбутній студент повинен буде вибрати напрямок і здати вступні іспити.

 

Напрями навчання в Штудіенколлег
T-Kurs

Даний курс призначений для тих, хто хоче пов’язати своє майбутнє з математикою, інформатикою, фізикою чи хімією. Простіше кажучи, для майбутніх технарів і інженерів. В процесі навчання студенти освоюють термінологію точних наук і вдосконалюють свої знання німецької.

M-Kurs

Вибирати такий напрямок повинні майбутні медики і фармацевти. Крім німецької мови, на курсі викладають математику, хімію, фізику і біологію. Також додатково вивчається англійська і латинь.

W-Kurs

Курс готує до вступу в ВНЗ майбутніх економістів, менеджерів і соціологів. Програма курсу включає німецький, математику, інформатику та економіку.

G-Kurs

Напрям призначений для гуманітаріїв. Слухачі підготовчого курсу вивчають історію, літературу політику, соціальні науки, ну і, звичайно ж, німецьку мову.

 

Вимоги та іспити в Штудіенколлег

Для надходження в Штудіенколлег необхідні досить впевнені знання німецької мови. Більш того, з кожним роком вимоги щодо рівня знань посилюються. Тому, якщо раніше необхідно було мати сертифікат В1-В2, то тепер деякі Штудіенколлег вимагають наявність сертифіката С1. Також можуть запросити сертифікат які не досягли 6 місяців. Тому перед тим, як подавати документи в конкретний ВНЗ, необхідно ретельно вивчити вимоги для вступу до Штудіенколлег.

Зарахування в Штудіенколлег відбувається на підставі результатів вступних іспитів з німецької мови та математики. Причому німецьку мову здають абсолютно всі бажаючі вступити на підготовчий курс, а математику – технарі і економісти. Окремі Штудіенколлег можуть зажадати додатково здати, наприклад, фізику або англійську мову.

Виберіть розділ

Навчальні заклади

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


ПІДГОТОВКА ДО ВСТУПУ В ВНЗ

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Мовні школи ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Мовні школи ДЛЯ ДІТЕЙ

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]