Торонто – найбільше місто Канади, адміністративний центр провінції Онтаріо. Населення – 2 615 060 жителів (2011), разом з містами Міссіссога, Брамптон, Маркем і іншими утворює агломерацію Великий Торонто з населенням 5715 тис. Жителів.

Торонто є частиною «золотої підкови» – густонаселеного регіону навколо західній частині озера Онтаріо з населенням близько 7 млн ​​осіб. Приблизно одна третина всього населення Канади живе в радіусі 500 км від Торонто. Близько шостої частини всіх робочих місць Канади знаходяться в межах міської межі.

Місто Торонто відомий також як «економічний двигун» Канади, вважається одним з провідних мегаполісів світу і має велику вагу як в регіоні, так і на державному та міжнародному рівні. Журнал The Economist у 2011 році помістив Торонто на четверте місце в світі за рівнем життя.

Стандартна тривалість програми 1 рік (6 місяців навчання + 6 місяців стажування (робота)).

Торонто

Ванкувер – місто на західному узбережжі Канади, найбільший населений пункт провінції Британська Колумбія і третє за величиною в Канаді. У 2010 році в Ванкувері проводилися XXI зимові Олімпійські ігри. Дослідницька група Economist Intelligence Unit (EIU) британського видання The Economist тричі – в 2005, 2007, 2009 роках привласнювала Ванкуверу звання «кращого міста Землі».

Населення самого міста – 603 502 чол. (На 2011 рік). У агломерації Великий Ванкувер (англ.) Рос. проживає понад 2,3 млн осіб – це третя за величиною агломерація в Канаді. Ванкувер є найбільш етнічно і лінгвістично різноманітним містом країни – 52% його жителів вважають своєю рідною мовою не англійська.

Ванкувер

Навчання та стажування в Канаді

Програма “Навчання та стажування в Канаді” (деякі називають її “WORK AND STUDY CANADA”) – це програма, яка дозволяє студентам, чиє навчання в українських університетах добігає кінця, найкращим чином об’єднати навчання, роботу і відпочинок в Канаді.

Це відмінний шанс, не тільки пройти короткостроковий академічний курс в сфері бізнесу в кращих канадських коледжах Ванкувера і Торонто, а й гарантовано отримати оплачуване стажування в одній з Канадських компаній, а також досконало вивчити англійську мову, отримати нові враження, завести друзів з усіх куточків земної кулі.

Програма не вимагає великих грошових вкладень і надає можливість студентам заробляти від 11.25 канадських доларів на годину і в найкоротші терміни відпрацювати вартість програми.

Всі студенти забезпечуються повною медичною страховкою на весь час програми. Випускники програми отримують дипломи міжнародного зразка по закінченню програми. Саме тому популярність програми зростає з кожним днем!

Почати програму можна в будь-який час року, так як нові групи починають навчання щомісяця. Міжнародні мовні тести при вступі здавати не потрібно.

Зручна система оплати: при виборі програм в Ванкувері 50% вартості оплачується до візи, 50% після візи, а при виборі Торонто – 50% в Україні, а решта 50% можна оплачувати в Канаді через 3 місяці.

Новинка: програма ILAC у Ванкувері і Торонто включає в себе стажування в сфері IT! Переваги програми:

1. Вигідна вартість навчання в порівнянні з більшістю приватних і державних коледжів Канади.
2. Навчання разом з отриманням професійних знань + вдосконалення англійської мови.
3. Лояльні вступні вимоги до знання англійської мови – внутрішній іспит на рівні, аналогічному (або зазначені мовні сертифікати) IELTS 4,5 або TOEFL 50.
4. Гнучкий графік старту навчання – 8 дат початку програми в 2018 році.
5. Оплачуване стажування як частина програми навчання.
6. Активна допомога мовної академії ILAC в процесі працевлаштування.
7. Життя та навчання в Ванкувері – одному з найбільш безпечних і комфортних для проживання міст світу.
8. Можливість офіційного працевлаштування під час навчання за допомогою канадської студентської візи.
9. Приголомшливі перспективи роботи в кращих IT-компаніях світу після закінчення курсу навчання.

Отже, курс складається з 24 тижнів навчання (теорії) + 24 тижні оплачуваної робочої практики, протягом якого студент не тільки набуває теоретичні знання і досвід роботи за фахом, а й удосконалює свою англійську.
Вартість програми – 7200 CAD. Програма підходить для тих, хто вже має досвід роботи або навчання в сфері IT.

Для того, щоб стати студентом курсу, необхідно:

1. Здати внутрішній іспит школи ILAC на рівень 10 / ILAC Academic 4,5 / TOEFL IBT 50.
2. Надати документ про завершеному освіту (в вашому випадку – шкільний сертифікат).
3. Успішно пройти співбесіду з представником академії ILAC, до якого наше агентство вас обов’язково підготує.
Агентство Student Travel пропонує вам комфортну систему оплати програми, завдяки якій це можна робити частинами.

Стандартна тривалість програми 1 рік (6 місяців навчання + 6 місяців стажування (робота)).

 

ПОЧАТОК ПРОГРАМИ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС РОКУ
ШИРОКИЙ ВИБІР АКАДЕМІЧНИХ ПРОГРАМ У СФЕРІ БІЗНЕСУ
ГАРАНТОВАНЕ СТАЖУВАННЯ (НЕ МЕНШ 50% ЧАСУ ПРОГРАМИ)
ВИСОКА ЗАРОБІТНА ПЛАТА ВІД 11.25CAD В ЧАС
ОПЛАТА ПРОГРАМИ ЧАСТИНАМИ
МОЖЛИВІСТЬ ЛЕГАЛЬНОГО ПРОДОВЖЕННЯ ПЕРЕБУВАННЯ В КАНАДІ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ПРОГРАМИ
БЕЗЦІННИЙ ДОСВІД

Перелік міст, в яких доступна програма

    ОТЛИЧНЫЕ НОВОСТИ!
    ПОЛУЧИТЕ СКИДКУ ДО 30% НА ПРОГРАММЫ ОБУЧЕНИЯ ЗА РУБЕЖОМ!