УГОРЩИНА

Угорщина знаходиться в самому центрі Європи і відрізняється високим рівнем життя, м’яким кліматом і доброзичливим ставленням до іноземців. Система освіти цієї країни має низку особливостей, які роблять її одним з перспективних напрямків для іноземців в отриманні першого або другого вищої освіти.

ОСВІТА В УГОРЩИНИ

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Середня освіта

У віці 6 років починається навчання в початковій школі. Після завершення цього етапу учні переходять в середню школу (гімназію). Загальна тривалість навчання в школі становить 12 років, причому співвідношення часу, проведеного в початковій і середній школі, може варіюватися (чотири роки і вісім років, по шість років або вісім років і чотири роки відповідно).

Шкільна освіта є безкоштовною. В кінці навчання випускники складають державні іспити, серед яких обов’язковими є іспити з угорської мови та літератури, математики, історії, іноземної мови.

Також учень може отримати середню спеціальну освіту і після 8 класів початкової школи піти до технікуму або в професійно-технічну школу. Другий варіант дозволить згодом вступити до ВНЗ.

В Угорщині також діють профільні гімназії, наприклад, музичні, балетні, художні.

Вища освіта

Система вищої освіти Угорщини представлена ​​інститутами і університетами. Є ВНЗ, засновані церковними або громадськими організаціями.

Структура вищої освіти не відрізняється від української: студенти можуть отримати ступінь бакалавра (за 3-4 роки), магістра (2-3 роки) або доктора філософії (1 – 3 роки). Як правило, викладання ведеться угорською мовою, хоча є ВНЗ, де англійська, французька та німецька мова викладання.

Освіта в Угорщині доступніше за ціною, ніж в більшості інших європейських країн. А незнання угорської мови не завадить вступу до ВНЗ, так як багато університетів передбачають викладання англійською. Дуже високо котирується медичну освіту, отримане в Угорщині. А ще слід відзначити, що більшість угорських ВНЗ співпрацює з британськими та американськими університетами, завдяки чому випускник отримує подвійний диплом.

Виберіть розділ

Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]