university

WIDENER UNIVERSITY

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 

Тип освіти: вища
Тип навчального закладу: університет
Статус: приватний
Штат: Пенсильванія
Місто: Честер
Рік заснування: 1821
Кількість студентів: близько 7 000
Кількість кампусів: 4
Пропоноване проживання:  кампус, орендовані апартаменти

 

Widener University є унікальним історичним і водночас інноваційним вишем. Тут зберігають традиції ще з 1821 року, однак не забувають про новітні технології у сфері науки, техніки, викладання. Від початку своєї історії університет був закритою елітною школою для хлопчиків, і тільки з плином часу його двері відчинилися для багатьох охочих тут навчатися. 

 

Widener University розташований у невеличкому містечку Честер в оточенні неповторної природи. Окрім головного кампусу, є ще три, два з яких розташовані в штаті Пенсильванія й один – у Делавері.

 

В університеті можна отримати ступінь бакалавра та магістра. Пропонується більш ніж 150 спеціальностей у таких галузях підготовки, як бізнес, інженерія, туристичний менеджмент, медицина, право, мистецтво, точні, гуманітарні та природничі науки, охорона здоров’я.

 

Звісно ж, окрім навчання, Widener University пропонує своїм студентам і насичене позанавчальне життя – тут розвинуті студентська громада, гуртки за інтересами й спортивні секції. Суттєвим є те, що половина секцій – жіночі.

 

У будь-якому кампусі університету проживання пропонується в комфортних і затишних студентських гуртожитках. У кімнаті – двомісне розміщення. Якщо ви студент магістратури, ви можете винаймати житло окремо.

 

Між кампусами курсує студентський шатл, що є незвичним навіть для США.

пропоновані програми

Пропоновані програми

Підготовка до вступу на бакалаврат International First Year Рathway
Бакалаврат Undergraduate programs
Підготовка до вступу до магістратури Pre-Master’s programs
Магістратура Master’s programs

 

Необхідні документи:

Усі ці та інші важливі документи вам допоможуть зібрати в агентстві Student Travel. Ми все зробимо без затримок, і ваш рух до мети навчатися в США стане легшим!

Узнать больше и зарегистрироваться