university

UNIVERSITY OF VERMONT

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 

Тип освіти: вища
Тип навчального закладу: університет
Статус: державний
Штат: Вермонт
Місто: Берлінгтон
Рік заснування: 1791
Кількість студентів: близько 13 00
Кількість кампусів: 5
Пропоноване проживання:  кампус, орендовані апартаменти

University of Vermont – один із найстаріших університетів США, розташований у так званій Новій Англії, недалеко від таких усесвітньо відомих вишів, як Єль та Гарвард. Штат Вермонт надзвичайно мальовничий, тут немає метушні – тільки спокій та неймовірна краса, що також приваблює багатьох студентів.

 

University of Vermont по-справжньому мультикультурний, оскільки тут навчаються студенти з більш ніж 50 країн, представники різних релігійних конфесій та культурних громад. Вступаючи до цього вишу, студент потрапляє в дружню атмосферу та має всі можливості для знайомства з іншими культурами.

 

Університет пропонує підготовку в галузях бізнесу, мистецтва, гуманітарних, точних та природничих наук, сільськогосподарських наук, інженерії, освіти, медицини та сестринської справи. Крім широкого спектру спеціальностей, університет надає можливості для занять спортом у 18 спортивних секціях. До речі, за успіхи в спорті студенти отримують доволі високі стипендії у вигляді знижки за оплату навчання. Також в університеті діють близько 40 непрофесійних спортивних клубів. Студенти University of Vermont беруть активну участь у громадському житті.

 

В університеті працює міжнародний студентський центр, який допомагає іноземним студентам із адаптацією. Цей центр також надає підтримку з різних питань протягом усього навчання в університеті. 

 

Студенти можуть жити на кампусі (2-3 людини в кімнаті залежно від вартості) або ж в орендованих апартаментах. 

пропоновані програми

Пропоновані програми

Підготовча програма до вступу на бакалаврат UVM Global Gateway
Бакалаврат Bachelor’s programs
Магістратура Master’s programs
Прискорена програма магістратури Accelerated master’s programs
Докторантура Doctoral programs
Програма з медицини M.D. program

Цікаві програми:

Комп’ютерні науки – надзвичайно цікава галузь, яка стрімко зростає та чинить визначний вплив на світову економіку. Хай би що ви не хотіли робити в подальшому – боротися з глобальним потеплінням, розшифровувати секрети людського геному, створювати роботів, попереджати прояви тероризму або досліджувати людське суспільство чи фінансові ринки, –  у центрі цього стоятимуть комп’ютерні розрахунки. Тож зробіть крок назустріч цікавій та затребуваній професії!

Ця програма – ідеальний вибір для вас, якщо ви хочете працювати в індустрії комерційного харчового виробництва, у державних структурах або наукових інститутах. Сучасний світ потребує вирішення багатьох питань, пов’язаних із харчуванням, таких, як хвороби, що передаються через їжу, або біотероризм. Обравши цю спеціальність, ви зможете зробити вагомий внесок у їхнє вирішення. Також ця програма стане гарним підґрунтям для подальшого навчання за медичною спеціальністю.

Вартість навчання

Вартість навчання в University of Vermont стартує від 38 000 доларів на рік. Додатково оплачуються особисті витрати та медичне страхування.

 

Необхідні документи:

 

Звертайтеся до агентства Student Travel – тоді процес вступу до цього вишу стане для вас простим та легким!

Узнать больше и зарегистрироваться