university

UNIVERSITY OF THE PACIFIC

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Тип освіти: вища

Тип навчального закладу: університет

Статус: державний

Штат: Каліфорнія

Місто: Сан-Франциско, Стоктон, Сакраменто

Рік заснування: 1851

Кількість студентів: близько 7000

Пропоноване проживання: кампус, орендовані апартаменти

Філіали University of the Pacific, або Тихоокеанського університету, розташовані в кількох містах одного штату – Сан-Франциско, Стоктоні та Сакраменто. Основна частина навчальних корпусів розташована в місті Стоктон, оскільки саме тут і було засновано університет. Але слід зазначити, що абсолютно всі студентські містечка – і в Сакраменто, і в Сан-Франциско – обладнані за останнім словом технологій. Тут повсюдно облаштовані кафе для студентів, бібліотеки, галереї, музеї, науково-дослідницькі лабораторії, красиві парки й кампуси для проживання. 

Тихоокеанський університет спрямований на те, щоб надавати своїм студентам найкращу освіту. Він посідає провідні позиції в багатьох рейтингах за якістю освіти, рівнем доходів випускників та благоустроєм території.

Проживання студентів тут також є цікавим досвідом. На відміну від багатьох інших вишів, студенти перших курсів тут живуть у невеличких цегляних триповерхових будинках, у середньому по 50 осіб у будинку. Тут є кімнати відпочинку, пральні, спільні кухні та ванні кімнати, спальні. Але незвичайним є те, що в таких будинках немає сторонніх, студенти можуть вільно знайомитися, спілкуватися й працювати над навчальними проектами. Такий тип проживання підходить для активного стилю студентського життя з його різноманіттям гуртків, спортивних секцій та громадських заходів. З 3 курсу студенти можуть винаймати житло за межами студентського містечка, але зазвичай цією можливістю користуються нечасто, оскільки це тягне за собою додаткові витрати.

Вартість навчання в University of the Pacific вища, ніж в інших вишах, але це пояснюється якістю освіти, репутацією та престижем університету, а також набагато вищим рівнем доходів випускників. Початкова вартість навчання тут стартує від 46 000 доларів на рік і залежить від багатьох чинників – обраної програми, форми проживання, старанності студента (університет надає стипендії як за досягнення в навчанні, так і за спортивні успіхи).

Якщо ви бажаєте заробляти в середньому близько 100 000 доларів на рік, то навчатися слід саме в в  University of the Pacific, а агентство Student Travel залюбки допоможе вам зібрати документи, підібрати спеціальність та без проблем вступити до університету. Разом із нами ви потрапите до числа студентів одного з кращих університетів світу.

пропоновані програми

Пропоновані програми

Назва українською Назва англійською
Мовна програма підготовки до вступу до університету Pre-sessional English
Бакалаврат Undergraduate program
Пришвидшена програма навчання Accelerated Professional Degree Programs
Магістратура Graduate program
Літні програми Summer Sessions

 

Цікаві програми:

Бізнес-школа Еберхадта допомагає студентам розвинути лідерські якості та інноваційне мислення за допомогою інтенсивного інтерактивного навчання. Студенти проходять стажування та отримують консультації від професіоналів-практиків, таким чином накопичуючи власний досвід.

Програма з біоінженерії поєднує вивчення електричних, інженерних або комп’ютерних технологій та природничих дисциплін, таких, як анатомія, органічна хімія, генетика тощо. Випускники працюють в галузях біоелектрики, біомеханіки, біомедицини та чинять відчутний вплив на покращення якості людського життя.

Необхідні документи:

Вимоги до рівня англійської мови:

Тип тесту Усі спеціальності
Internet-based TOEFL 80
Paper-based TOEFL 550
IELTS  6.5

Узнать больше и зарегистрироваться