university

UNIVERSITY OF KANSAS

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Тип освіти: вища
Тип навчального закладу: університет
Статус: державний
Штат: Канзас
Місто: Лоуренс
Рік заснування: 1866
Кількість студентів: Близько 30 000
Кількість кампусів: 5
Пропоноване проживання:  Кампус

The University of Kansas – великий міжнародний виш, де одна з найвищих у США частка іноземних студентів. Тут навчаються представники більш ніж ста країн. Тут чудово розвинута міжнародна спільнота, старші студенти допомагають новачкам адаптуватися до нового середовища та діляться власним досвідом та лайфхаками з навчання.

The University of Kansas — это 13 школ, в которых проходят обучение будущие медики, юристы, социальные работники, преподаватели, инженеры и ученые. Также, при университете работает научно — исследовательский центр раковых заболеваний, где уже сегодня лучшие ученые вместе со студентами ищут решение этой глобальной для человека проблемы.  The University of Kansas делает большие ставки на исследовательскую работу своих студентов, именно поэтому, здесь также расположена огромнейшая библиотека, масса лабораторий и научно — исследовательских центров, а своих лучших студентов университет поощряет стипендиями и грантами уже с первого года обучения.

The University of Kansas посідає високі місця в рейтингах з якості освіти, працевлаштування студентів, інноваційності навчальних програм, облаштуванню студентського містечка. До речі, університет розташований у місті Лоуренс, визнаному як одне з найбільш зручних для життя та спокійних у США. Незважаючи на достатньо високу чисельність населення, мешканці міста налаштовані дуже доброзичливо та завжди готові допомогти студентам.

До складу University of Kansas входять 13 факультетів, на яких викладаються понад 400 програм у сферах бізнеса, гуманітарних, точних, природничих та соціальних наук, інженерії, музики, журналістики, освіти, медицини та права. В університеті створено науково-дослідницький центр онкологічних захворювань, у якому найкращі вчені разом зі студентам шукають вирішення цієї проблеми. Університет має великі сподівання щодо наукової роботи студентів, саме тому найкращих студентів виш мотивує стипендіями та грантами вже з першого року навчання.

Студенти можуть жити на кампусі, в студентському гуртожитку. Можна обирати між опціями проживання в 2-3-місних кімнатах та кімнатах-люкс. На території гуртожитків є пральні, навчальні кімнати, їдальні, у студентському містечку – кафе, ресторани, кінотеатри тощо.

Навчатися в США не тільки приємно, але й просто. Разом із агентством Student Travel ви зберете всі необхідні документи за лічені дні. Ми інформаційно підготуємо вас до поїздки та подальшого навчання, а це дуже важливо, особливо, якщо до цього ви ще ніколи не були в США. Наше агентство зробить усе можливе, щоб ви досягли своїх цілей та здійснили власні мрії!

пропоновані програми

Програма мовної підготовки Pre-Sessional English program
Програма отримання сертифікатів Certificate program
Бакалаврат Undergraduate program
Магістратура Master’s program
Докторантура Doctoral program

Bioengineering – Завдяки цій програмі студенти мають шанс стати провідними дослідниками, викладачами та підприємцями в галузі біоінженерії. Навчання акумулює найкраще з галузей інженерії та природничих наук. Студенти можуть обрати одну зі спеціальностей: біовізуалізація, комп’ютерна біоінженерія, біоматеріали та тканева біоінженерія, біомеханіка, дизайн біомедичних продуктів, біомолекулярна інженерія.

Bachelor of Business Administration (BBA) – Бакалаврська програма з бізнес-адміністрування знайомить студентів із широким спектром бізнес-дисциплін: правом, економікою, фінансами, менеджментом, маркетингом, особливостями міжнародного бізнесу. Студенти набувають важливих комунікаційних навичок, уміння аналізувати великі масиви даних і бачення глобальних перспектив розвитку бізнесу.

Узнать больше и зарегистрироваться