university

ROOSEVELT UNIVERSITY

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 

Тип освіти: вища
Тип навчального закладу: університет
Статус: приватний
Штат: Іллінойс
Місто: Чикаго
Рік заснування: 1945
Кількість студентів: близько 7 000
Пропоноване проживання:  кампус

Roosevelt University є одним з найбільших приватних університетів США. Занять, розваг та можливостей тут вистачить на кожного! 

Виш має високорозвинену інфраструктуру та розташований у самісінькому центрі всесвітньо відомого мегаполіса Чикаго. Кампус являє собою розрізнену мережу будівель, розташованих в межах кількох кварталів у центрі Чикаго по сусідству з Гранд-парком, Букінгемським фонтаном та Художнім інститутом Чикаго. На території університету – бібліотека, фітнес-центр, їдальні та кафе, навчальні класи та лабораторії, гуртожиток для студентів, а також окремий центр для підготовки іноземних студентів.

Навчання студентів відбувається за кількома фундаментальними напрямами: бізнес та менеджмент, мистецтво, медицина, фармакологія, освіта.

Незважаючи на доволі високі вимоги до вступників, Roosevelt University надає певні гарантії вдалої побудови кар’єри, адже університет намагається парцевлаштувати своїх найкращих студентів ще в процесі навчання.

Агентство Student Travel залюбки допоможе вам зібрати всі необхідні документи, щоб ви могли якомога раніше розпочати свій шлях до побудови кар’єри!

пропоновані програми

Пропоновані програми

Підготовка до вступу на бакалаврат International Year One
Підготовка до вступу до магістратури Pre-master’s  program
Бакалаврат Undergraduate program, Bachelor Degree
Програма пришвидшеної підготовки Fast-track program
Магістратура Master’s  Degree
Докторантура Doctoral Degree
Програми отримання сертифікатів та дипломів Cerificate, Diploma

Цікаві програми:

Гістотехнології – це надзвичайно актуальна та цікава сфера діяльності, у якій вивчаються методи вирощення живих тканин або й цілих органів. Університет Рузвельта – єдиний виш у штаті Іллінойс, який пропонує навчання за цією спеціальністю.

Інтегровані маркетингові комунікації – термін, який охоплює рекламу, зв’язки з громадськістю, маркетинг, продажі та багато інших сфер, пов’язаних зі спілкуванням з покупцем або представниками бізнесу. Завдяки інтенсивному процесу навчання та обов’язковому стажуванню студенти отримують навички в кожній із цих сфер. 

Необхідні документи:

Вік абітурієнта – не менше ніж 21 рік.

Необхідні документи:

Вік абітурієнта – не менше ніж 21 рік.

Вимоги до рівня англійської мови:

TOEFL Internet-based 80 (мінімум 17 у кожній із секцій, від 18 за Writing)
TOEFL Paper-based 550 (від 4.5 за Writing)
IELTS Academic 6.5(мінімум 6.0 у кожній із секцій, 6.5 за Writing)

Узнать больше и зарегистрироваться