university

NORTHEASTERN UNIVERSITY

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Northeastern University – найбільший університет США, розташований у самому центрі Бостона. Він вважається одним із кращих у країні за працевлаштуванням випускників.

Переваги навчального закладу:

  • 39 місце серед провідних університетів США в рейтингу US News Best Colleges 2017 року.
  • Більше ніж 100 винаходів на рік! Серед останніх – покращений сканер для аеропортів, новий клас антибіотиків та препарат для лікування безпліддя.
  • Можливі стажування та робота неповний день за фахом у місцевих компаніях. 50% випускників отримують пропозиції роботи від компаній, у яких вони працювали під час навчання.
  • 90% випускників знаходять роботу протягом 9 місяців після отримання диплому.

У Northeastern University студенти отримують значний досвід роботи ще до отримання диплому. 9 із 10 студентів під час навчання проходять мінімум одну програму Co-op (скорочено від «cooperative education» – це одна з найбільш інноваційних освітніх програм у світі, коли навчальний семестр комбінується зі стажуванням за обраним фахом.

Студенти Northeastern University можуть обирати – отримати ступінь бакалавра за 4 роки з двома програмами Co-op або навчатися 5 років з трьома такими програмами. Семестр навчання чергується із семестром роботи за фахом. Також слід зазначити, що студенти вишу проходять практику в таких організаціях, як ООН, Білий дім, НАСА, Конгрес США. Серед випускників Northeastern University – президент із продажів Google та один із засновників Twitter Біз Стоун, а також Джефф Кларк, генеральний директор Kodak. Почесними спікерами на церемоніях вручення дипломів у різний час були Джон Кеннеді, Білл Клінтон, Михайло Горбачов, Мадлен Олбрайт.

Пропоновані програми:

Назва українською Назва англійською
Магістратура Master Degrees
Програми отримання сертифікатів Certificates
Програми подвійних дипломів Dual Degrees
Аспірантура PhDs
Аспірантура прикладного спрямування Professional Doctorates

Цікаві програми:

Це крос-дисциплінарна програма, що охоплює сфери біології, комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Випускники працюють в секторах фармації та біотехнологій.

Програма дозволяє стати високопрофесійним розробником штучного інтелекту та вирішувати комплексні технічні проблеми.

 

пропоновані програми

Стоимость обучение: от 50 000$ в год

Вартість навчання: от 50 000$ в год

Вимоги до абітурієнтів:

Узнать больше и зарегистрироваться