university

LONG ISLAND UNIVERSITY

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Тип освіти: вища
Тип навчального закладу: університет
Статус: приватний
Місто: Нью – Йорк
Район: Бруклін
Рік заснування: 1926
Кільскість студентів: Близько 2 000
Кількість кампусів: 1
Пропоноване проживання: Кампус, орендовані апартаменти

Long Island University – приватний університет, розташований у самому серці бізнес-інфраструктури США – у Нью-Йорку, на Золотому узбережжі Лонг- Айленду, популярній туристичній принаді.

Студенти навчаються та проживають на кампусі C.W. Post Campus, визнаному найкрасивішим та
найбезпечнішим у США. Можливість навчання в цьому виші для іноземних студентів з’явилася тільки у вересні 2014 року, та, незважаючи на це, університет встиг зарекомендувати себе як толерантний навчальний заклад, у якому і студенти, й викладачі щиро допомагають адаптуватися новачкам-іноземцям.

До складу університету входять шість факультетів:

Університет пропонує широкий вибір спеціальностей (близько 370 тільки для бакалаврів, а ще є магістратура!).

Long Island University пропонує 2 опції проживання – у гуртожитку на кампусі, по 2-4 людини в кімнаті, або проживання в орендованих апартаментах. У гуртожитку, окрім кімнат для проживання студентів, є окремі кімнати для занять, пральня, кавомашини, кімнати для відпочинку та споживання їжі. На території кампусу розташовані кафе, ресторани, розважальні комплекси.

Основна вимога до вступників – наявність позитивного результату іспиту IELTS та достатньо високого середнього бала атестата. Цей документ слід перекласти й нотаріально завірити. Також для вступу до магістратури необхідно надати дипломи з попереднього місця навчання з витягами оцінок. Але не слід цього лякатися! Якщо ви вирішили вступати до Long Island University, агентство Student Travel допоможе вам впоратися з будь-якими складнощами, питаннями та етапами вступу, щоб навчання було комфортним та корисним для вас.

пропоновані програми

Мовна підготовка до вступу ESL Transition Program
Бакалаврат Bachelor degree program
Підготовка до вступу на MBA Pre-MBA Bridge Program
Магістратура Master Degree
Докторантура Doctoral programs
Програми отримання сертифікатів Certificate programs

Biochemistry
Бакалаврська програма з біохімії дозволяє поринути у світ складних зв’язків біології та хімії, важливість дослідження яких невпинно зростає. Студенти можуть продовжувати спеціалізуватися в біології, хімії, біохімії, молекулярній біології, медицині.

Sport Management
Спортивний бізнес – це індустрія з річним оборотом у мільярди доларів. Програма реалізується Відділом атлетичних тренувань, здоров’я та фізичної культури та Школою бізнесу. Такий міждисциплінарний підхід дозволяє студентам розвинути розуміння бізнес-процесів та навичок, необхідних для роботи в спорті. Студенти вивчають актуальні тренди, техніки та стратегії менеджменту, маркетингові технології, аспекти спонсорської підтримки, брендинг, зв’язки з громадськістю тощо. Спортивна індустрія в Брукліні та самому Нью-Йорку – це важливий елемент регіональної економіки, а отже, випускники з цим дипломом можуть завжди розраховувати на своє працевлаштування та гідну оплату праці.

Для вступу на бакалаврат:

  1. Витяг зі шкільними оцінками
  2.  Мотиваційний лист
  3. 2 рекомендаційні листи
  4. Результати іспиту TOEFL або IELTS
  5. Результати іспиту SAT або ACT

Для вступу на магістратуру

  1. Бакалаврський диплом та оцінки донього
  2. Мотиваційний лист
  3. 2 рекомендаційні листи
  4. Резюме
  5. Результати іспиту TOEFL або IELTS

Узнать больше и зарегистрироваться