university

EC LANGUAGE SCHOOL INTERNATIONAL

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Тип освіти: Курси
Тип навчального закладу: Мовна школа
Статус: приватний
Країна: США, Канада, Великобританія, Мальта, ПАР
Пропоноване проживання:  Кампус

Якщо ви або ваша дитина хочете вивчити англійську мову, то школа ЕС —це унікальна можливість повного занурення в мовне середовище в п’яти англомовних країнах, з носіями мови, цікавою навчальною програмою та просунутими викладачами.

У школі є навчальні програми для дітей з 7 років і до будь-якого віку. Дитячі навчальні програми доволі інтенсивні й дають можливість побачити результат майже одразу після початку навчання, але, крім цього, у вашої дитини буде час для екскурсій, різноманітних культурних заходів і просто прогулянок місцевістю, у якій розташована школа. Ви зможете обрати з 50 міст у різних країнах, зі своєю культурою та колоритом. Класи кожної школи оснащені найсучаснішою апаратурою. Тут практикують нові підходи до вивчення англійської мови.

Школа ЕС стане чудовим вибором для будь-кого з членів вашої родини. Окрім того, ви просто чудово проведете час в одному з обраних вами відоміших міст світу!

пропоновані програми

Для дорослих, звісно, представлені більш широкі програми, такі, як, наприклад, програма загальної підготовки до іспитів TOEFL та IELTS, яка допомагає відчути атмосферу іспиту й підготуватися до нього як теоретично, так і на практиці. Школа ЕС пропонує також інтенсивний курс підготовки до TOEFL та IELTS у Канаді, де процедура складання цих екзаменів дещо відрізняється. Окрім цих програм, ви також можете пройти курс академічної англійської мови, англійської для бізнесу, курс «Англійська в місті» (розмовний курс) або підготуватися до екзаменів Cambridge.

Школа ЕС пропонує й довготермінові курси навчання, тривалістю в кілька академічних семестрів, для вивчення англійської з нульового рівня. Ціни на навчання в школі залежать від обраного курсу, тривалості навчання, міста й кількості студентів у групі.

Агентство Student Travel допоможе вам підібрати оптимальну програму за кордоном, домовитися про терміни навчання та про все, що буде важливим саме для вас!

Узнать больше и зарегистрироваться