university

AUBURN UNIVERSITY

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Тип освіти: вища

Тип навчального закладу: університет

Статус: державний

Штат: Алабама

Місто: Оберн

Рік заснування: 1856

Кількість студентів: близько 26 000

Кількість кампусів: 13

Пропоноване проживання: кампус

Auburn University є одним із найкращих вишів США, оскільки не тільки дає якісну освіту, а й належить до ТОП-5 вишів із найбільш дружньою атмосферою. До складу університету входять факультети сільського господарства, архітектури та дизайну, бізнесу, освіти, інженерії, лісівництва та дикої природи, соціальних наук, сестринської справи, фармації, ветеринарії, точних наук тощо. Виш пропонує можливості для активного позанавчального дозвілля – спортивні секції, клуби, гуртки.

Ще одна особливість Auburn University – велика увага до навчальної практики, яка починається з першого курсу університету. Таким чином викладачі підкріплюють зацікавленість студентів до обраної спеціальності, а також надають можливість опрацювати теоретичні знання на практиці. 

У числі випускників Auburn University – актори-лауреати Оскара, астронавти НАСА, працівники всесвітньо відомих компаній, спортсмени. Незважаючи на те, що тут навчається близько 26 000 студентів, до кожного викладачі намагаються підібрати індивідуальний підхід як у методах подачі інформації, так і в організаційних питаннях навчального процесу.

Auburn University розташований у невеличкому затишному містечку Оберн у штаті Алабама. Тут м’який клімат та доброзичливі мешканці. За рейтингами багатьох авторитетних видань, Оберн – одне з найкращих міст для проживання. Тут майже немає злочинності та дуже толерантне населення, що робить навчання в Auburn University дуже безпечним для іноземців.

Студенти можуть оселитися в одному з 32 гуртожитків, розташованих у місті. У гуртожитках наявні всі вигоди, є окремі кімнати для навчання та відпочинку, їдальні та пральні.

Вартість навчання в Auburn University – від 30 000 доларів на рік. Остаточна вартість залежить від обраної програми. Також додатково оплачується проживання, харчування та адміністративні збори університету. 

Для тих вступників, хто не володіє англійською досконало, Auburn University пропонує підготовчий курс англійської мови, розрахований на 8 тижнів навчання. Його вартість – 6500 доларів. Після закінчення курсу ви зможете успішно скласти іспити TOEFL та IELTS і вповні підготуватися до навчання у США.

пропоновані програми

Пропоновані програми

Стажування Co-op Diploma Appreticenship
Бакалаврат Undergraduate program
Магістратура Master’s program
Мовна підготовка Pre-Sessional English Language
Програми отримання подвійного диплому Cooperative Transfer Programs

Цікаві програми:

GIS-технології сьогодні використовуються в будь-якому секторі економіки під час планування та ухвалення рішень. Від цифрових карт на смартфонах до менеджменту міської інфраструктури чи сільськогосподарських земель – усюди потрібні знання GIS. Ця програма, яка комбінує вивчення просторових наук, комп’ютерних технологій, аналіз даних, природних ресурсів та екологічного моделювання, допоможе вам стати незамінним фахівцем у цій галузі.

Програма з менеджменту природних ресурсів готує фахівців майбутнього, які зможуть зберегти екосистеми світу для сталого розвитку. Навчання поєднує багато унікальних міждисциплінарних курсів із соціальних та природничих наук.

Необхідні документи:

Узнать больше и зарегистрироваться