university

IONA COLLEGE

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Тип освіти: вища
Тип навчального закладу: коледж
Статус: приватний
Штат: Нью – Йорк
Місто: Нью — Рошелл, Нью – Йорк
Рік заснування: 1940
Кількість студентів: Близько 5 000
Кількість кампусів: 5
Пропоноване проживання Кампус

Iona College дуже відомий у США передусім тому, що тут пропонуються одні з найкращих програм з гуманітарних спеціальностей у країні. У коледжі навчається відносно невелика кількість студентів (близько 5000 осіб), що надає можливість індивідуального підходу. Незважаючи на те, що Iona College
визнаний одним з найкращих гуманітарних вишів, тут також є бізнес-школи й дослідницькі лабораторії. У виші здійснюється підготовка за всіма напрямами точних наук.

Головною своєю місією Iona College вважає виховання високодуховних особистостей, які мають активну громадянську позицію та готові допомогти як друзям, так і незнайомій людині. Коледж має християнську спрямованість.

Студенти мешкають на кампусі. Це зручно, адже тут наявні цілодобова охорона, активне студентське життя, продуктові магазини, пральні, кафе і відсутні рахунки за електроенергію, воду, інтернет та інші комунальні послуги.

Усі кампуси розташовані в місті Нью-Рошелл. Це тихе й дуже мальовниче містечко з красивою архітектурою, парками, відмінно розвиненою інфраструктурою і місцями культурного відпочинку. Кожен із викладачів Iona College є помічником в адаптації для невеличкої групи студентів. Він розповідає про лайфхаки у проживанні, навчанні в коледжі та вивченні окремих предметів.

Вартість навчання в Iona College починається від 50 000 доларів на рік без оплати за проживання на кампусі. Звісно, ціна навчання залежить від обраної спеціальності.

Навчання в Iona College – запорука вашого професійного та особистісного зростання. Ми допоможемо зібрати всі необхідні документи, отримати візи та підготуватися до навчання! Агентство Student Travel має багаторічний досвід успішної роботи у сфері міжнародної освіти, стажувань та мовних курсів. Ми радіємо, коли ви зростаєте професійно та здійснюєте свої мрії!!

пропоновані програми

Назва українською Назва англійською
Програми з отриманням сертифікатів Certificate program
Курси для студентів Undergraduate Courses
Бакалаврат Degree program
Магістратура Graduate Programs
Програма післядипломної освіти з отриманням сертифіката Graduate Certificate program
Стажування Appreticenship program

Необхідні документи для вступу на бакалаврат:

Вимоги до рівня англійської мови:

Узнать больше и зарегистрироваться