Сінгапур

Бажаєте подивитися лазерне шоу над хмарочосами? А, може, мрієте сфотографуватися з лемуром або покататися на найвищому колесі огляду в Азії? Тоді приїжджайте в Сінгапур! Це мініатюрне держава знаходиться майже на екваторі, тому температура, як правило, не опускається нижче 20 і не піднімається вище 35 градусів. Також Сінгапур вважається найбільшою торговою державою регіону і займає провідні місця в рейтингах економічної свободи. А ще саме в Сінгапурі Ви зможете істотно поліпшити свої знання англійської мови, адже саме англійська є одним з офіційних мов держави.

ОСВІТА В СІНГАПУРІ

Система освіти Сінгапуру настільки ефективна, що переймається західними державами як зразок. Навчання дітей у Сінгапурі триває мінімум десять років, шість із яких – початкова і чотири – середня школа. У подальшому вони можуть обрати передуніверситетську освіту, передбачену для студентів, які добре навчаються та бажають отримати диплом за 2-3 роки. Навчання відбувається в так званих «молодших коледжах».

У Сінгапурі розвинена мережа політехнікумів, дипломи яких визнаються університетами інших країн, та інститутів технічної освіти, дипломи яких дійсні лише на території Сінгапуру. Університетська освіта представлена чотирма державними і двома приватними університетами.

Переваги навчання в Сінгапурі

Серед переваг отримання освіти в Сінгапурі – навчання англійською, надзвичайно високий рівень викладання природничих наук (зокрема медицини та біології), знайомство з багатою унікальною культурою країни, безпека. Окрім цього, вартість навчання тут нижча, ніж у багатьох західноєвропейських країнах. Однак слід врахувати і ой факт, що за наявності навчальної візи іноземець не має права працювати. Серед плюсів – величезна кількість угод університетів Сінгапуру з іншими закордонними вишами, що дає студенту можливість без обмежень вступати до інших університетів світу.

Під час вступу на бакалаврат абітурієнт має скласти іспит з англійської мови і тестування SAT 1 і SAT 2, до яких у кожному виші є свої вимоги. Тривалість навчання на програмах бакалаврату – 3-4 роки. Для отримання ступеня магістра потрібно навчатися від одного до трьох років. Вимоги до вступників залежать від вишу.

Навчання в Сінгапурі – відмінний вибір для тих, хто хоче отримати якісну освіту за доступною ціною, яка визнається в усіх країнах світу, і, можливо, почати бізнес у цій країні!

Бажаєте побачити лазерне шоу над хмарочосами? Або, можливо, хотіли б покататись на найвищому оглядовому колесі в Азії? Чи мрієте побачити місто майбутнього? Тоді приїздіть до Сінгапуру!

Ця мініатюрна держава розташована майже на екваторі, тому температура тут, як правило, не опускається нижче за 20 і не піднімається вище за 35 градусів. Сінгапур вважається найбільшою торговельною державною регіону й посідає провідні місця в рейтингах економічної свободи. А ще саме в Сінгапурі ви зможете суттєво покращити свій рівень англійської мови, адже саме англійська є однією з офіційних мов держави.

Виберіть розділ

ПІДГОТОВКА ДО ВСТУПУ В ВНЗ

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Мовні школи ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Мовні школи ДЛЯ ДІТЕЙ

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]