university

University IFM Genеva

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Тип освіти: вища
Тип закладу освіти: університет
Статус: приватний
Країна: Швейцарія
Місто: Женева
Рік заснування: 1971
Кількість кампусів: 1
Пропоноване проживання:  резиденції, студії і апартаменти, готелі, гуртожитки

University IFM Genеva заснований 1971 року і на сьогодні є провідною бізнес-школою Європи, розташованою в серці міста Женева. Університет IFM пропонує своїм студентам бакалаврські й магістерські програми. Виш двомовний: навчання відбувається англійською та французькою мовами. Навчальні програми були розроблені за участі провідних бізнес-лідерів Європи. Педагогічний підхід у виші поєднує прагматичність майже 50-річного досвіду та перспективність інновацій.

IFM входить до складу багатьох асоціацій та органів акредитації.

Університет розташований у сучасній будівлі в центрі Женеви в університетському районі. Кампус було нещодавно відремонтовано й обладнано за останнім словом техніки. В аудиторіях встановлені сучасні інтерактивні HD-дошки.

пропоновані програми

Пропоновані програми

Підготовчий курс

Університет IFM пропонує комплексний підготовчий курс. Програма поєднує академічну та мовну підготовку, а також передбачає вступ до обраної програми в університеті. Цей курс розроблений спеціально для студентів, яким не вистачає невеликої кількості балів для вступу, а також для студентів, що бажають зміцнити свої знання перед зарахуванням на академічну програму.

Тривалість

Тривалість програми — 1 рік.

Бакалаврат:

Тривалість програм – 3 роки

3 дати початку навчання на рік: січень, квітень і жовтень.

1.Bachelor — BBA in International business

Програма «Міжнародний бізнес» навчає глобального бачення бізнесу, а також того, як ставати успішними й затребуваними лідерами на міжнародному ринку праці. Програма дає студентам змогу зрозуміти складність і вплив міжнародного середовища на розвиток компанії. Ця динамічна академічна програма дає студентам відмінні знання в галузі менеджменту, економіки, бізнес-стратегії та бізнес-перемовин.

Мова навчання – англійська.

2.Bachelor — BBA in Banking and Finance

Фінансовий ринок дедалі більше потребує людей, які не лише мають освіту в галузі загального управління, але й розуміють структуру конкурентних фінансових ринків, сутність нових фінансових продуктів, а також володіють знаннями в галузі керування ризиками. Пропонована програма розвиває глибоке розуміння фінансів і готує випускників до роботи на керівних посадах у фінансових установах: інвестиційних банках, брокерських фірмах, страхових компаніях, транснаціональних корпораціях.

Мова навчання – англійська.

3.Bachelor — BBA in Management

Програма дає підготовку з багатьох сфер бізнесу, зокрема з управління персоналом, інтеграції нових технологій, задоволення потреб споживачів тощо. Студенти вчаться вирішувати проблеми, оцінювати інформацію та використовувати різноманітні ресурси для ліквідації недоліків, розвивають навички спілкування й ведення перемовин. Програма забезпечує розуміння корпоративних фінансів та керування капіталом.

Мова навчання – англійська.

4.Bachelor — BBA in Family business management

Сімейний бізнес є найбільш поширеним типом організації бізнесу у світі. Проблеми, з якими стикаються родинні компанії, доволі різноманітні, і IFM – одна з перших бізнес-шкіл у Європі, що змогла запропонувати програми такого типу. Навчальна програма розроблена у співпраці з експертами й підприємцями.

Мова навчання – англійська.

4.Bachelor — BBA in Communication and Marketing

Ця програма забезпечує глибоке розуміння різноманітних маркетингових та організаційно-комунікаційних функцій. Академічний план поєднує теоретичне й практичне навчання. Ви отримаєте гарні навички в галузях бізнесу, маркетингу, зв’язків із громадськістю, цифрового маркетингу, продажів, маркетингових досліджень та ведення переговорів. Випускники будують кар’єру в міжнародних засобах масової інформації, у таких сферах, як зв’язки з громадськістю, торгівля, корпоративні комунікації, реклама.

Мова навчання: перший і другий курс – англійська; третій курс – 75% програми англійською і 25% – французькою.

Магістратура:

Тривалість програм: 1 рік (3 семестри)

3 дати початку навчання на рік: січень, квітень і жовтень.

1.MBA in International Business

Ця програма MBA була розроблена, щоб навчити студентів роботі на міжнародних ринках. Студенти відвідують провідні компанії та дізнаються про досвід успішних фахівців.

2.MBA in International Finance

Фінансовий ринок дедалі більше потребує людей, які не лише мають освіту в галузі загального управління, але й розуміють структуру конкурентних фінансових ринків. Програма готує випускників до роботи на керівних посадах у фінансовому секторі, у таких галузях, як корпоративне фінансування, консалтинг, прямі інвестиції, керування активами.

3.MBA in International Trading

Програма вчить керувати ризиками, притаманними торговому сектору. Студенти вивчають сировинний ринок і керування торгівлею. Випускники працюють у міжнародних компаніях, консалтингових фірмах, інвестиційних банках.

4.MBA in International Consulting

Магістратура за напрямом «Міжнародний консалтинг» дає розуміння всіх галузей промисловості і знання у сфері управління. Студенти розвивають навчики аналізу, обговорення і побудови бізнес-стратегії. Випускники програми – фахівці-консультанти, які можуть проводити стратегічний аналіз, реалізовувати плани, ухвалювати рішення, керувати проєктами. Вони можуть працювати в консалтингових, аудиторських, тренерських компаніях або організовують власний бізнес. 

Узнать больше и зарегистрироваться