ШВЕЙЦАРІЯ

Навчання в Швейцарії – це широкий спектр освітніх можливостей, пропонованих тут і одна з найбагатших країн Європи з високим рівнем життя.

Освіта в Швейцарії

Для тих, хто хоче розширити свої культурні горизонти, Швейцарія може стати ідеальним вибором для навчання за кордоном. Вона має чотири національні мови – німецька, французька, італійська та ретороманська, і в рівній мірі багата культурним розмаїттям. Швейцарські університети пропонують широкий спектр курсів навчання на всіх рівнях (бакалавр, магістр, докторантура) в різних вищих навчальних закладах (академічні інститути, університети прикладних наук, університети педагогічної освіти) і на різних мовах (німецька, французька, італійська, англійська)

Університети в Швейцарії
У Швейцарії діють 12 загальноосвітніх університетів та ряд інших університетів прикладних і дослідницьких університетів. Швейцарські університети щедро підтримуються урядом. З тих, хто навчається в університеті в Швейцарії, 21% є іноземними студентами.
Швейцарія має університет з найвищим рейтингом в континентальній Європі в рейтингу університетів QS World 2014-15: ETH Zürich (Швейцарський федеральний технологічний інститут), який займає 12-е місце. У країні також є три інших установи входять до ТОП 100 кращих: École Polytechnique Fédérale de Lausanne на 17-му, Цюріхський університет на 57-му і Женевський університет на 85-му.
Курси на англійській мові більш поширені на рівні магістра, і більшість програм бакалаврату викладаються німецькою, італійською або французькою мовами. Кількість курсів, доступних на рівні бакалаврату англійською мовою, повільно зростає, особливо в університетах прикладних наук.

Деякі субсидовані студентські гуртожитки на території кампуса доступні в Швейцарії, але студентам також часто доводиться знімати приватні кімнати або квартири. Перш за все, зверніться в житловий офіс вашої установи, щоб дізнатися, яку допомогу і / або рекомендації вони можуть запропонувати.

Здоров’я та безпека

Медичне страхування є обов’язковим для всіх студентів, які мають намір проживати в Швейцарії більше трьох місяців.
Швейцарія вважається дуже безпечною країною для проживання, а насильницькі злочини трапляються рідко. Незважаючи на те, що злочини з використанням зброї рідкісні, Швейцарія має один з найвищих рівнів володіння зброєю на душу населення в світі.

Виберіть розділ

Навчальні заклади

Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]