ПОРТУГАЛИЯ

З кожним роком навчання в Португалії, особливо навчання в університетах, стає все більш популярним. Це пов’язано з інтенсивним розвитком національної системи освіти, зміцненням зовнішньополітичних зв’язків, сприятливими умовами – і, що важливо, доступною вартістю для іноземних студентів.

ОСВІТА В ПОРТУГАЛІЇ

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Середня освіта

Шкільна освіта в Португалії складається з базового (з 6 до 15 років) і середнього (з 15 до 17 років). Базова освіта обов’язково і складається з трьох циклів по чотири, два та три роки відповідно. По завершенні базової освіти учневі слід вибрати спеціалізацію: загальна гуманітарна, технічна, художня або професійна.

Не всі сім’ї Португалії можуть дозволити своїм дітям отримання повної середньої освіти через його вартіть. Базова освіта в португальських школах безкоштовна.

В кінці навчання випускники складають державний іспит і отримують сертифікат про завершення середньої школи або технічного училища.

Школи в Португалії діляться на державні і приватні. У державних викладання ведеться тільки на португальському. Приватні щколи, в свою чергу, діляться на португальські та міжнародні. У міжнародних школах можна отримати освіту відповідно до міжнародних стандартів – наприклад, за програмами GCSE, PSAT / SAT, International Baccalaureate.

Вища освіта

Всі ВНЗ Португалії діляться на академічні інститути і політехнічні інститути. Університети готують наукові кадри, тоді як політехнічні інститути дають прикладні знання і готують випускників до практичної діяльності. Ще одна відмінність політехнічних інститутів від університетів – перші закінчують навчання студентів на стадії бакалаврату, магістратура не передбачена.

Найвідоміші ВНЗ Португалії – Лісабонський університет, Коїмбрський університет, Політехнічний інститут Лісабона.

Виберіть розділ

Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]