НОВА ЗЕЛАНДІЯ

Освіта в Новій Зеландії

 

Середня освіта

У Новій Зеландії близько 440 середніх шкіл, з яких 20 – приватні. Навчання в початковій школі триває до 8 класу, у середній школі – до 13 класу. Навчання в 12-13 класах не є обов’язковим – атестат про загальну середню освіту випускники отримують після 11 класу. Далі освіту здобувають ті, хто вирішив вступати до університету.

У 12 класі підлітки обирають 6 предметів з прицілом на майбутню спеціальність та поглиблено їх вивчають – за аналогією з британською програмою A-Levels.

Для вступу до новозеландської середньої школи необхідно тільки надати виписку з оцінками та результати тесту з англійської мови. Слід зазначити, що іноземців приймають тільки приватні школи. Мінімальний вік для вступу – 13 років.

Незаперечний плюс навчання тут – отримання атестату новозеландської школи. Він дає право вступати без іспитів до будь-якого університету світу.

Вища освіта

У Новій Зеландії вищу освіту можна здобути в університетах, державних і приватних інститутах. Найдорожче навчатися в університетах, дешевше – у приватних інститутах (коледжах). Державні та приватні інститути пропонують якісну прикладну освіту, університети спрямовані на теоретичну підготовку та проведення досліджень.

Система новозеландської вищої освіти розбита на 10 рівнів:

Якщо завершити в Новій Зеландії рівні 4 та вище, є можливість отримати робочу візу на рік (Post Study Work Visa), яку потім можна продовжити ще на 2 роки, якщо знайти работу за своїм профілем.

Виберіть розділ

Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]