university

Hanze University of Applied Sciences

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 

Тип освіти: вища
Тип закладу освіти: університет
Статус: приватний
Провінція: Гронінген
Місто: Гронінген, Ассен, Леуварден, Амстердам
Рік заснування: 1798
Кількість студентів: 27 000
Кількість кампусів: 18 (у центрі Гронінгена і в науковому центрі Zernike Campus)
Варіанти проживання: SSH (міжнародні студентські гуртожитки), орендовані апартаменти

Hanze University of Applied Sciences (UAS) – найбільший університет прикладних наук на півночі Нідерландів. Головний корпус університету розташований в студентському місті Гронінген (населення – 190 000 осіб). Центр міста закритий для в’їзду машин, тому ту можна абсолютно безпечно гуляти або їздити на велосипеді. До Амстердама або німецького Бремена можна дістатися машиною за 2 години.

Студенти Hanze University of Applied Sciences можуть обрати одну з 70-ти бакалаврських та 17-ти магістерських програм у різних сферах (економіка, технології, охорона здоров’я, освіта, соціальна робота, образотворче мистецтво, музика тощо). Серед студентів UAS – представники понад 80 національностей, тому багато програм викладаються англійською.

В університеті активно використовуються цифрові комунікаційні технології, завядки чому процес роботи над проєктами відбувається ефективно й скоординовано. Самі проєкти часто пропонуються реальними компаніями, відповідно, під час навчання студенти отримують практичний досвід. Також університет має власний медіацентр, у якому зібрана спеціалізована література, аудіо- та відеопосібники. 

Кампуси університету обладнані спортивними майданчиками й клубами. Кожен студент може отримати картку студентської спортивної асоціації ALCO, яка надає доступ до 53 спортивних клубів, дозволяє користуватися послугами тренерів та брати участь у різноманітних спортивних заходах.

пропоновані програми

Пропоновані програми

Назва українською Назва англійською
Бакалаврат Bachelor programmes
Магістратура Master programmes
Програми з отриманням сертифіката Certificate programmes
Літні курси Summer courses

Цікаві навчальні програми

4-річна міжнародна програма підготовки до кар’єри в галузі дизайну та розробки ігор. Студенти вчаться розробляти ігрові концепції, створювати 2D і 3D ілюстрації, набувають інших навичок роботи.

4-річна програма підготовки фахівців у галузі інноваційних сенсорних технологій для охорони здоров’я, енергетики, сільського господарства, навколишнього середовища й робототехніки. Існують варіанти програми для здібних студентів і відмінників.

Бакалаврські програми

Магістерські програми

Вартість навчання для іноземних студентів 

Вартість навчання залежить від обраної програми, національності абітурієнта та його досвіду навчання в Нідерландах. Як правило, навчання за програмами бакалаврату коштує 7500€ на рік, а магістратури – від 7500€ до 13500€.

Вимоги до аплікантів 

Абітурієнти, що вступають на англомовні програми, мають підтвердити свій рівень англійсьокї мови за допомогою сертифікату IELTS, TOEFL або Cambridge/ESOL (не старше за 2 роки).

Бакалавр — IELTS 6.0

Магістр – IELTS 6.5

 

 

 

Узнать больше и зарегистрироваться