Нідерланди

Загадкове Північне море, величезна кількість велосипедистів, смачний оселедець і просто чудові квіти! Таке уявлення про Голландію мають багато українців. Насправді ж, Голландія (а точніше, Нідерланди) – це, перш за все, відкриті і доброзичливі люди, готові посміхатися незнайомцям на вулиці, це абсолютна свобода в усьому, це можливість отримати престижну освіту, стати невід’ємною частиною європейського співтовариств і знайти по- справжньому гарну роботу за гідну винагороду.

ОСВІТА В ГОЛЛАНДІЇ

 

Середня освіта в Голландії починається після 8 класів навчання в початковій школі. У школах можуть бути різні навчальні плани, включаючи міжнародні програми, тому в багатьох школах Нідерландів можуть навчатися іноземці англійською мовою. Крім цього, в деяких школах пропонується програма «Міжнародного бакалаврату», що відкриває двері в закордонні університети. Міжнародні школи, які пропонують навчання англійською, готують учнів до отримання GCSE (General Certificate of Secondary Education) – загального свідоцтва про середню освіту, а в перспективі – до 2-річного навчання на курсі A-levels, після закінчення якого можна вступати до університету.

Система вищої освіти в Голландії має такі ж ступені, як і в інших європейських країнах – бакалаврат (3-4 роки навчання), магістратура (1-2 роки), аспірантура, або PhD (3-4 роки). Також пропонуються Postgraduate certificate programs – програми післядипломного навчання з підвищенням кваліфікації.

Чому варто вибрати вищу освіту в Нідерландах?

Перш за все, це доступність. Вигідне розташування Голландії в центрі Європи дозволяє з легкістю дістатися до інших європейських країн.

Ще одна причина – престижність. Голландське освіту високо цінується за кордоном. Слід зазначити, що основним методом навчання тут є Problem based learning, тобто студентів вчать самостійно шукати шляхи вирішення проблем, поєднуючи такий підхід з лекціями і семінарами.

Для навчання тут не обов’язково знати голландський. ВНЗ Нідерландів пропонують найбільше в Європі (після Великобританії) кількість англомовних програм. Крім цього, 90% голландців вільно спілкуються англійською.

Важливою є також доступна вартість навчання. Також студенти можуть отримувати стипендії від самих університетів, різних фондів і організацій, що дозволяє знизити фінансове навантаження. Також у студентів є право працювати під час навчання – 10 годин на тиждень і повний робочий день на канікулах.

Незаперечним плюсом є можливість для випускників залишитися на 1 рік в країні для пошуку роботи і отримання досвіду.

Таким чином, вибір освіти в цій країні завжди – вдала інвестиція в своє майбутнє! Самостійність мислення, нові зв’язки, кар’єрні перспективи – ось що характеризує студентів голландських університетів.

 

 

Виберіть розділ

Навчальні заклади

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]