university

EC LANGUAGE SCHOOL, INTERNATIONAL

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 

Тип освіти: курси
Тип закладу освіти: мовна школа
Статус: приватний
Країна: Мальта
Місто: Валетта
Варіанти проживання: студентські апартаменти, готель, хостел, місцева родина

 

Мовна школа Cavendish School of English об’єднує 30 років досвіду у викладанні англійської мови і новітні технології у сфері лінгвітики. Тут викладають англійську як студентам, так і викладачам, які працюють в інших країнах. Тут практикують індивідуальний підхід до кожного студента для оптимального розуміння програми й самої мови.

Школа розташована на Мальті, яка була однією з британських колоній. Наразі тут майже ідентична британській освітня система і англійська мова як одна з державних. Навчання в Cavendish School of English – це ефективне занурення в мовне середовище.

Cavendish School of English розташована в місті Валетта, столиці Мальти. Це місто надає широкі можливості для відпочинку та навчання, оскільки воно є найважливішим економічним та культурним центром країни. Школа розташована в самому серці міста, у будівлі епохи бароко, тим не менш, обладнаному за останнім словом техніки.

пропоновані програми

Школа пропонує дві основні програми навчання:

Вартість зумовлена типом розміщення, режимом харчування, інтенсивністю занять і форматом (індивідуально чи в групі). З усім цим та з багатьма іншими питаннями вам допоможе агентство Student Travel. Ми завжди раді бачити ваші успіхи!

Узнать больше и зарегистрироваться