Мальта

Мальта – країна, в якій англійська мова є державною і загальновживаним. Тому вчити англійську мову тут легко і ефективно.

НАВЧАННЯ НА МАЛЬТІ

 

 

Шкільна освіта на Мальті побудовано по англійської моделі, тобто вступаючи до школи у віці 5 років, дитина спочатку вивчає більш прості предмети і в загальному готується до процесу навчання, а ось вже з 10 років діти вивчають іноземну мову, природознавство, фізику, математику, хімію, літературу. В цілому, обов’язковими для вивчення в цьому віці будуть 10 основних дисциплін. На Мальті є два типи шкіл – державні (безкоштовні для громадян) і приватні школи (платні, що володіють більш високим рівнем престижу і приймають на навчання іноземців). Якщо Ви хочете, отримати освіту за кордоном за доступною ціною, то Мальта одне з кращих місць, не поступається за якістю Великобританії, але на порядок нижче за вартістю.

Що гойдається ВНЗ на Мальті, то в цілому, їх не так вже й багато, а найповажніший і престижний – Мальтійська Університет, заснований в 1592 році, в місті Мзіда. Звичайно ж, для вступу до університету Мальти, необхідно знати англійську на достатньому рівні, оскільки навчання відбувається саме англійською, але і сам університет надає мовні курси для вступників. Крім курсу підготовки до IELTS (а без результату цього іспиту неможливо вступити до університету), навчальний заклад пропонує також базовий вступний курс в предмет (обраний студентом як спеціалізації).

Кваліфікація, пропонована Університетом Мальти спочатку – бакалавр, а вже по закінченню цієї освітньої програми, можна отримувати подальшу освіту за програмою післядипломної освіти або вступати до магістратури.

Освіта в Мальті

Крім університетської освіти, Мальта пропонує дуже багато мовних курсів, представлених для абсолютно будь-якого абітурієнта – від малюка 7 років, до вікових груп, давно не є студентами. Тут більше 40 мовних шкіл, які, до того ж, дешевше в середньому на 30 – 40%, ніж в тій же Великобританії або США.

Ще одним позитивним моментом для студентів є і те, що Мальта – країна Шенгенської зони, а це значить, що, володіючи візою цієї країни студент може вільно вирушати на вихідні майже в будь-яку точку Європи.

Агентство Student Travel допоможе підібрати оптимальний курс саме для вашого індивідуального випадку, а також зібрати всі документи для отримання шенгенської візи та зробити ваше перебування на Мальті максимально приємним, а від’їзд з України – легким і швидким. Звернувшись до нас, ви відразу відчуєте, що здобути освіту на Мальті цілком реальний крок до успішної кар’єри та особистого саморозвитку!

Виберіть розділ

Навчальні заклади

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


ПІДГОТОВКА ДО ВСТУПУ В ВНЗ

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Мовні школи ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Мовні школи ДЛЯ ДІТЕЙ

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]