КИТАЙ

Китай – це блискучий старт для кар’єри у любій сфері. Такого підходу до інновацій, стрімких темпів розвитку, культури та засобів керування бізнесом ви не знайдете більше ні в якій країні. .

ОСВІТА В КИТАЇ

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Середня освіта

Система шкільної освіти в Китаї мало відрізняється від тієї, до якої ми звикли. З 7 років кожна дитина має навчатися в школі. Початковий етап триває 6 років. У середній школі також навчаються 6 років, за цей час школярі вивчають точні науки, політику, інформатику, іноземні мови. Останні три роки середньої школи вважаються старшими класами, у цей час учні посилено готуються до вступу до університету. Важливий момент – перед вступом до старших класі необхідно скласти іспит та обрати профіль навчання – професійно-технічний або академічний.

Навчальні досягнення оцінюються за 100-бальною шкалою, широко використовуються тести.

Ключовими особливостями китайської освіи є залізна дисципліна та наполегливість. Вимоги до школярів дуже високі, навантаження відповідне. Для китайського учня нормальним є провчитися 9 уроків і провести вільний час у бібліотеці.

Вища освіта

Диплом китайського університету високо цінується за кордоном завдяки фундаментальному підходу викладачів до навчання студентів. Конкуренція за місце в університеті навіть на платній формі навчання дуже висока.

Система вищої освіти в Китаї не відрізняється від європейської – бакалаврат, магістратура, докторантура. Щоб отримати диплом бакалавра, слід завершити 4-річний курс. Для диплому магістра необхідно вчитися ще 2-3 роки.

Іноземні абітурієнти отримують пільги на навчання в Китаї, адже від кількості студентів з інших країн залежить престиж університету. Але під час навчання жодних привілеїв немає, і інощмеці мають так само наполегливо вчитися, як і китайські студенти.

Виберіть розділ

Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]