КАНАДА

Після закінчення школи в Україні або отримання диплома бакалавра, ви легко можете отримати подальшу освіту в Канаді. Навіть незважаючи на те, що системи освіти у нас різні, Канада завжди відкрита для бажаючих отримувати знання і підвищувати свій кваліфікаційний рівень. Крім того, освітніх програм для абітурієнтів в Канаді значно більше, ніж в Україні. Здобути освіту в Канаді не тільки престижно, а й доцільно, адже це найбільш зручний спосіб переїхати в Канаду на ПМЖ.

ОСВІТА В КАНАДІ


 

Вища освіта в Канаді можна отримати як в коледжах, так і в університетах. Коледж в Канаді, на відміну від наших коледжів – це вищий навчальний заклад, де студентам пропонуються 1, 2-, 3- і 4-х річні програми.
Однорічні програми передбачають отримання Сертифікату по закінченню академічної програми. Це короткострокове і вузькоспеціалізоване навчання. Випускники таких програм затребувані і конкурентоспроможні фахівці на ринку праці Канади.

Навчання в Канаді для українців

Кваліфікація Диплом (DIPLOMA) – це вже більш тривале навчання і більш широке коло предметів, що вивчаються за обраною спеціальністю. Саме навчання триває 2 роки і охоплює не тільки вузькоспеціалізовані предмети, а й деякі предмети на вибір.
Для отримання ж Диплома Підвищеного Рівня (ADVANCED DIPLOMA) потрібно практично те саме, що і для Диплома, але до нього додасться ще 1 – 2 семестри практикуму з обраної студентом спеціальності, що, звичайно ж, допомагає кращому запам’ятовуванню і відпрацювання отриманих раніше знань.
По закінченню 4х річної програми в коледжі студент отримує кваліфікацію Бакалавр (BACHELOR DEGREE).
В університетах в Канаді студенти так само можуть отримати кваліфікацію бакалавра. А головна відмінність від коледжу в тому, що в університетах зазвичай активно ведуться наукові дослідження і там ще представлені магістерські і докторські програми.
Українські випускники, які вже мають диплом бакалавра або магістра, можуть в Канаді здобути післядипломну освіту (POSTGRADUATE CERTIFICATE, POST-DEGREE DIPLOMA). Цей кваліфікаційний рівень передбачає поглиблення вже наявних знань за фахом і практичних навичок за фахом. Таке навчання триває від 1 року до 2 років і дає можливість надходження до Магістратури (MASTER’S DEGREE). Навчання в Магістратурі триває так само, як і при післядипломній освіті – від 1 до 2 років.
Всі іноземні студенти вищих навчальних закладів в Канаді мають право офіційно працювати під час навчання, а так само претендують на отримання дозволу на роботу тривалістю від 1 року до 3 років після випуску.

Виберіть розділ

Учебные заведения

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


ПОДГОТОВКА К ПОСТУПЛЕНИЮ В ВУЗ

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


ЯЗЫКОВЫЕ ШКОЛЫ ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


ЯЗЫКОВЫЕ ШКОЛЫ ДЛЯ ДЕТЕЙ

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Навчання та стажування в Канаді (Ванкувер і Торонто)

Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]