Іспанія

М’який середземноморський клімат Іспанії приваблює не тільки десятки тисяч туристів, а й майже стільки ж іноземних студентів. Саме в цій країні працюють найстаріші університети світу, саме тут освітні програми строго контролюються державою, і саме в іспанські ВНЗ українські абітурієнти можуть надходити, просто отримавши атестат про повну загальну середню освіту. А ще освіту в Іспанії для українців коштує іноді в рази дешевше, ніж освіта в інших європейських країнах. Тому, якщо Ви добре знаєте англійську або іспанську мову, готові присвятити кілька років свого життя навчанню в престижному вузі і потім знайти роботу за обраною спеціальністю, ласкаво просимо до Іспанії!

Середня освіта

У початкову школу Іспанії приймають дітей 6 років, де вони вчаться 6 років. Починаючи з 4 року середньої школи йде поділ в програмі на соціально-гуманітарний, природничо-науковий і художній профілі. Всього в школі діти вчаться 10 років.

Іспанські школи діляться на три типи: державні, приватні (як правило, найпрестижніші) і напівприватні (що знаходяться під управлінням чернечих орденів колишні приватні школи).

Навчання ведеться на іспанською мовою. Також існують британські та американські школи, де можна навчатися англійською.

Після закінчення середньої школи випускник може надійти на курс Bachillerato, якщо в подальшому планується навчання в іспанському ВНЗ, або вчинити на курс професійної освіти FP.

Вища освіта

Структура вищої освіти в Іспанії відповідає європейській і складається з 3 основних етапів – бакалаврату (4 роки, отримання ступеня Grado), магістратури (1-2 роки, ступінь Master) і аспірантури (1 рік).

Для того, щоб вступити в іспанська ВНЗ, випускникам українських шкіл необхідно скласти вступні іспити. Без іспитів приймають випускників програми міжнародного бакалаврату.

Серед переваг отримання вищої освіти в Іспанії перерахуємо такі:

Диплом іспанського університету визнається на всій території Європейського Союзу.
Більшість університетів мають свою власну біржі праці, що дозволяє випускнику порівняно легко знайти першу роботу.
Доступна вартість навчання.
Можливість вивчити іспанську мову на рівні носія, а також здобути освіту англійською.
М’який середземноморський клімат.

Виберіть розділ

Навчальні заклади

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]