Ірландія

Ірландія

Ірландія відома у світі не лише своїм кельтським корінням, пабами і Днем Святого Патрика, але й висококласними вишами, які гідно конкурують із університетами Британії, США, Німеччини. Щороку сюди приїжджають тисячі абітурієнтів, щоб отримати якісну освіту.

ОСВІТА В ІРЛАНДІЇ

Як і в багатьох інших країнах, в Ірландії освітня система включає три етапи – початкову школу, у якій навчаються 8 років, середню школу і вищу, або навчання в коледжі (університеті).

Окрім цього, в Ірландії дуже добре розвинута дошкільна освіта. Хоч вона й не є обов’язковою, спектр пропонованих варіантів дуже радує. Тут готові займатися з дітьми фактично з їхнього народження.

Історія шкільної освіти в Ірландії дуже багато, оскільки перші школи з’явилися тут ще в VI столітті при монастирях. Тут дітей навчали грамоти, читання, релігії й точних наук. Навіть на сьогодні школи при католицьких монастирях в Ірландії не втратили своєї популярності. У таких школах дітей навчають розуміти світ з релігійної точки зору.

Школи Ірландії відкриті й для іноземних учнів. Тут навіть пропонують програму «Адаптаційний рік», за якою з вересня до травня школяр-іноземець звикає до країни, системи освіти, мови й конкретної школи.

Вартість навчання в Ірландії становить приблизно 20 000 євро, але може варіюватися в межах 5 000 євро залежно від обраної школи та умов проживання.

ВИЩА ОСВІТА В ІРЛАНДІЇ

Щоб отримати вищу освіти в Ірландії, необхідні:

Виберіть розділ

Навчальні заклади

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]