АВСТРІЯ

Австрія – це відмінне місце для тих, хто хоче об’єднати навчання з проживанням в одній з найкомфортніших країн Європи, а наші програми вищої освіти в Австрії допоможуть вам недорого і якісно отримати вищу освіту за кордоном.

ОСВІТА В АВСТРІЇ

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Середня освіта

Навчання в початковій школі в Австрії починається з 6 років і триває 4 роки. Після закінчення початкової школи учень переходить в середню і повинен вибрати, в якій школі продовжити навчання:

Hauptschule (загальноосвітня середня школа);
Allgemein bildende höhere Schulen (середня школа академічного рівня, або гімназія).

Слід зазначити, що вступити в гімназію нелегко. Це престижна школа, закінчення якої дає право вступати до університету, тоді як закінчення загальноосвітньої школи – немає. Але школи академічного рівня також діляться на кілька підтипів. Це Gymnasium (загальноосвітні гімназії), Realgymnasium (гімназії з ухилом у вивчення наукових предметів), Wirtschaftskundlisches Realgymnasium (гімназії з ухилом у вивчення домашнього господарства).

У державних шкіл є альтернатива – приватні, або «вільні» школи. Дуже багато в Австрії вальдорфських шкіл.

З 14 років учні продовжують навчання в середній вищій школі (Allgemein bildende höhere Schulen), завдяки чому відбувається підготовка до вступу в університет і поглиблення отриманих знань.

Вища освіта

Система вищої освіти в Австрії представлена ​​університетами (Universitaeten), університетами мистецтв (Universitaeten der Kuenste), коледжами (Akademien des nicht-universitaeren Bereich) і вищими школами (Fachhochschule). Вищі школи сформувалися тільки на початку 90-х і орієнтовані на надання професійного навчання. Студенти вчаться в них 8 семестрів і отримують практичні знання для швидкого працевлаштування.

Для надходження в австрійський університет іноземний абітурієнт повинен мати атестат, відповідний австрійському Matura (Reifezeugnis), і підтвердження зарахування до обраного ВНЗ. Також необхідно знати німецьку мову.

Виберіть розділ

Навчальні заклади

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]