Австралия

Обучение в Австралии – выгодная инвестиция в свое будущее для тех, кто желает получить качественное образование, диплом, признаваемый во всех странах мира, и богатые впечатления на всю жизнь!

ОСВІТА В АВСТРАЛІЇ

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Австралія – ​​унікальний континент, незвичайна країна, в якій пустелі сусідять з буйною тропічної рослинністю і засніженими горами. Варто також згадати про один з чудес світу – Великому бар’єрному рифі!

Система освіти Австралії не сильно відрізняється від систем інших розвинених країн. Вища освіта складається з трьох ступенів: бакалаврат (Bachelor degree), закінчену вищу освіту (Higher education), аспірантура (Master degree). Для того, щоб вступити в австралійський ВНЗ на бакалаврат, необхідно відучитися 12 років. Для українців є можливість вчитися в середніх школах для іноземців і отримувати британську освіту державним меншу ціну. До речі, про ціни – вартість навчання і проживання в Австралії на 15 – 35% нижче, ніж в інших англомовних країнах.

Якщо не вчитися в середній школі в Австралії, можна вступати до університету після закінчення програми Foundation (такі програми характерні також для Канади і Великобританії) або після закінчення спеціалізованого коледжу TAFE (Technical and Further Education). Навчання в таких коледжах має практичну спрямованість, часто пропонуються стажування. Відмінність навчання в коледжі від програми Foundation полягає в тому, що після коледжу випускник одразу надходить на другий курс університету. А випускник, який закінчив коледж з відзнакою, – відразу на третій курс.

Особливість австралійських коледжів в тому, що студенти можуть без іспитів переходити з однієї програми на іншу, використовую накопичувальну систему кредитів. Ви можете вступити на мовні курси. Потім на програму, що веде до отримання сертифіката I ступеня (початковий рівень кваліфікації). Потім отримати сертифікати II, III, IV ступеня, а після – ступінь бакалавра. Коледжі співпрацюють з багатьма університетами, що значно полегшує процес переходу з коледжу на вищий щабель навчання. Також слід зазначити, що можливість працевлаштування після закінчення коледжу близька до 100%.

Крім цього, в Австралії не вистачає висококваліфікованих фахівців, тому іноземець, який закінчив ВУЗ в Австралії і має ступінь не нижче бакалавра, має право протягом двох років працювати повний тиждень і претендувати на отримання громадянства. Додатково студенти мають право офіційно працювати під час навчання. Унікальна природа, фінансова стабільність і безпеку життя, англомовне освіту і міжнародні перспективи – ось ті переваги, які очікують Вас в Австралії!

Виберіть розділ

Навчальні заклади

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]