university

OXFORD

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 

Тип освіти: курси
Тип закладу освіти: коледж
Статус: приватний
Місто: Бристоль, Бері-Сент-Едмендс, Хоршем, Единбург, Лондон, Йорк, Суррей, Чиренчестер, Вінчестер, Гілфорд, Челтенгем, Ексетер, Оксфорд
Варіанти проживання:  Кампус, місцева родина, готель , хостел

Oxford International Education Group — це відома у світі мовна школа, яка зберігає традиції класичної британської освіти у сфері лінгвістики, зокрема вивчення англійської мови. Коледжі Oxford International Education Group рощташовані в різних регіонах Великобританії, завдяки чому учні можуть не лише вивчати мову, але й насолоджуватися красою Об’єднаного Королівства. Такий варіант поїздки ідеально підійде тим, хто вперше вирішив відвідати цю чудову країну.

Коледжі Oxford International Education Group розташовані у 16 мальовничих куточках Великобританії, і кожен із цих коледжів має свою програму навчання.

У Бристолі навчаються діти від 12 до 16 років. Навчання відбувається в одному з найбільших вишів південно-західної частини Великобританії —  University of the West of England. Тут навчається понад 30 тисяч студентів, завдяки чому дитина зможе поринути в мовне середовище.

У Бері-Сент-Едмендс навчаються діти від 10 до 15 років. Школа розташована на території приватного закладу освіти Culford School, розташованого недалеко від Північного моря. За бажанням студенти можуть відвідати узбережжя моря з екскурсією.

Навчання в Хоршемі чудово підійде для дітей 10-15 років. Тут пропонують програму з проживанням у школі Christ’s Hospital School, на території якої й відбуваються заняття. 

В Единбурзі на базі одного з найстаріших та найпопулярніших університетів — Heriot-Watt University — навчаються діти від 12 до 17 років. Тут пропонують різноманітне дозвілля, занурення в культуру Британії та заняття спортом в одному з найкращих спортивних комплексів Об’єднаного королівства.

 

У Лондоні діти від 12 до 17 років можуть вивчати англійську мову на чотирьох різних базах, одна з яких – Goldsmiths’ College – місце, де отримують профільну освіту відомі в усьому світі художники, дизайнери та інші творчі люди. А друга база для навчання в Oxford International Education Group у літній час – це коледж Royal Naval, який фактично є природним заповідником з мальовничими пейзажами на березі Темзи. Третя й четверта бази для цієї вікової категорії учнів розташовані на територіях закритих кампусів при університетах.

Окрім цих курсів, у Лондоні є програми для дітей 15-17 років з проживанням у місцевій родині. 

За бажанням ваша дитина також можу навчатися у таких містах, як Йорк, Чиренчестер, Гілфорд, Челтенгем, Ексетер і навіть Оксфорд.

Вивчення англійської мови в Оксфорді наближа. Вашу дитину до побуту та кільтури цього всесвітньо відомого студентського міста.

Яких би цілей ви не прагнули досягти, Oxford International Education Group – це доступний і дієвий спосіб вивчити англійську мову як рідну і продовжувати навчання за кордоном. А вибрати програму, підібрати оптимальне місце дислокації для вашої дитини, а також зібрати необхідні документи вам залюбки допоможе агентство Student Travel. Із задоволенням допоможемо вам отримати якісну освіту та нові враження!

пропоновані програми

Пропоновані програми

Інформація скоро буде доповнена.

Будь ласка, зверніться за консультацією за телефонами:

+380 99 425 08 94;
+380 63 563 00 94;
+38 (099) 940 49 62;
+38 (093) 271 70 20.

Узнать больше и зарегистрироваться