Осенние языковые программы

Канікулярні мовні програми за кордоном


Хто з батьків не мріє про прекрасне, а головне, світле майбутнє для своїх дітей? Звичайно, кожен хоче, щоб його дитина ще з юного віку отримала хорошу теоретичну базу знань, навичок, умінь. І осінні канікули вивчаючи іноземну за кордоном – саме те, що необхідно в такій ситуації.
• по-перше, ваша дитина буде вивчати іноземну мову безпосередньо з носіями оного,
• по-друге, він зможе побачити нові країни, познайомитися зі світовою культурою, побачити інший побут і уклад життя.
Це незамінний особистий досвід, який багато разів стане в нагоді вашій дитині в дорослому житті. Так, наприклад, мовна програма в Чехії познайомить вашу дитину з традиційною культурою, архітектурою та традиціями. А в свій вільний час дитина зможе гуляти по неймовірно красивих місцях і знайомитися зі своїми однолітками. Проводити час поза домом дуже цікаво навіть для дорослих. Що вже говорити про наших дітей? Це незамінний досвід самостійності, нових вражень, вивчення мови, та й просто приємний відпочинок від школи.

Канікулярні програми за кордоном

Якщо ви вже зважилися відправити дитину на відпочинок і навчання за кордон, то перше, що важливо – це гарантії безпеки і надійності обраної школи. Такі гарантії вам можуть дати тільки перевірені посередники, а саме агентства з міжнародної освіти. «Student Travel» є саме таким агентством. Ми багато років займаємося організацією навчання та стажування за кордоном, тому всі мовні школи, табори і ВНЗ знаємо не з чуток.
Наступним важливим моментом для поїздки на мовну програму за кордоном є вік і наявність всіх необхідних документів. Якщо вашій дитині немає 13 років, то виліт можливий тільки з супроводом. Що стосується документів, то буде потрібен закордонний паспорт, страховка і нотаріально завірений дозвіл на виліт дитини від батьків.
Наше агентство може вам запропонувати мовні програми в Сінгапурі, де панує свобода для навчання і придбання нових можливостей. Сінгапур – дуже демократична країна, в якій цінують приплив нового інтелекту і намагаються всіляко сприяти його розвитку. Тому тут вашій дитині буде легко вчитися і приємно жити на протязі програми.

.

Виберіть розділ

Запишись

на одну из программ прямо сейчас

star star star

ты получишь

уникальную возможность

осуществить свои мечты

    [recaptcha]