Летние языковые программы

Канікулярні мовні програми за кордоном

Хто з батьків не мріє про прекрасне, а головне, світле майбутнє для своїх дітей? Звичайно, кожен хоче, щоб його дитина ще з юного віку отримав хорошу теоретичну базу знань, навичок, умінь. І літній табір з англійською мовою за кордоном – саме те, що необхідно в такій ситуації.
• по-перше, ваша дитина буде вивчати іноземну мову безпосередньо з носіями оного,
• по-друге, він зможе побачити нові країни, познайомитися зі світовою культурою, побачити інший побут і уклад життя.
Це незамінний особистий досвід, який багато разів стане в нагоді вашій дитині в дорослому житті. Так, наприклад, літній мовний табір в Англії познайомить вашої дитини з традиційної англійської культурою, архітектурою та традиціями. А в свій вільний час дитина зможе гуляти по неймовірно красивих місцях і знайомитися зі своїми однолітками. Проводити час поза домом дуже цікаво навіть для дорослих. Що вже говорити про наших дітей? Це незамінний досвід самостійності, нових вражень, вивчення мови, та й просто приємний відпочинок від школи.
Літні мовні табори в Великобританії цікаві ще й можливістю проживання з викладачем, або в школі закритого типу, де ваша дитина буде постійно під наглядом викладачів. Обидві опції проживання цікаві і досить виправдані, оскільки у дитини будуть додаткові стимули до вивчення мови, оскільки для спілкування в багатонаціональному соціумі він просто необхідний.

Канікулярні програми за кордоном

Якщо ви вже зважилися відправити дитину на відпочинок і навчання за кордон, то перше, що важливо – це гарантії безпеки і надійності обраного табору. Такі гарантії вам можуть дати тільки перевірені посередники, а саме агентства з міжнародної освіти. «Student Travel» є саме таким агентством. Ми багато років займаємося організацією навчання та стажування за кордоном, тому всі мовні школи, табори і ВНЗ знаємо не з чуток.
Наступним важливим моментом для поїздки в літній табір з англійським за кордоном є вік і наявність всіх необхідних документів. Якщо вашій дитині немає 13 років, то виліт для нього можливий тільки з супроводом. Що стосується документів, то буде потрібен закордонний паспорт, страховка і нотаріально завірений дозвіл на виліт дитини від батьків.
Наше агентство може вам запропонувати літні мовні табори в Канаді, де панує свобода для навчання і придбання нових можливостей. Канада – дуже демократична країна, в якій цінують приплив нового інтелекту і намагаються всіляко сприяти його розвитку. Тому тут вашій дитині буде легко вчитися і приємно жити все літо.
Для тих батьків, які більш схильні до консервативного підходу в навчанні, агентство «Student Travel» може запропонувати англійський табір в Англії, де панують традиції високої школи лінгвістичної підготовки. Хоча і тут вашій дитині неодмінно буде весело, цікаво, незвично. Змінюючи обстановку, дитина може переживати стрес, тому дуже важливий індивідуальний підхід до організації побуту і навчання. Англія – ​​зразок саме такого підходу, тому ви можете сміливо відправляти свою дитину вчитися в цю країну!

Віртуальний тур по школах можна подивитися за цими посиланнями:

Бененден
Беркшир (Бредфилд)

Виберіть розділ

Запишись

на одну из программ прямо сейчас

star star star

ты получишь

уникальную возможность

осуществить свои мечты

    [recaptcha]

    [contact-form-7 404 "Не знайдено"]