Виберіть країну

В ЯКІЙ бажаєте ПРОЙТИ ПІДГОТОВКУ

Мовні канікулярні програми

Далеко не всі батьки мають можливість проводити час зі своїми дітьми на канікулах. Але абсолютно всім хочеться, щоб їхні діти провели ці канікули з користю! Тому найвідповідальніші мами і тата вибирають для своїх чад канікулярні програми за кордоном з компанією Student Travel.

Звичайно ж, їхати на канікули за кордон можна просто для того, щоб подивитися визначні пам’ятки і познайомитися з культурою і традиціями іншої країни. Але набагато краще, якщо це знайомство буде поєднане з вивченням іноземної мови. Саме такі програми дозволяють дітям подолати мовний бар’єр і отримати безцінний досвід спілкування з іноземними однолітками.

Абсолютно все канікулярні програми Student Travel відносяться до такого типу програм, мають освітній компонент і включають мінімум 20 уроків іноземної мови в тиждень. Після прибуття в резиденцію табору діти обов’язково проходять тест для визначення рівня знань мови. Після тесту їх розподіляють в групи з однаковим рівнем. В кінці кожного тижня учасники знову проходять тестування, а після закінчення всієї програми отримують мовний сертифікат.

Що ж стосується таких важливих для батьків питань, як умови проживання та харчування, то вони вирішуються виключно на користь дитини. Діти проживають в одномісних або двомісних номерах зі зручностями і отримують різноманітне здорове харчування. Такий тип розміщення дозволяє уникнути особистісних конфліктів, які неминуче виникають в дитячому середовищі, і зробити перебування в таборі або мовній школі максимально комфортним.

Літній табір з вивченням англійської мови

Літній табір з вивченням англійської мови може перебувати не тільки у Великобританії. Такі табори також є в Іспанії, на Мальті, на Кіпрі, в США і Канаді. Вони організовані на базі мовних шкіл або університетів. Всі викладачі є носіями мови (native speakers), тому діти чують виключно академічно правильну вимову і теж починають говорити правильно.

Літній табір з вивченням німецької мови

Літній табір з вивченням німецької мови може перебувати в Німеччині. Як правило, такі табори розташовані в літніх резиденціях однієї з відомих мовних шкіл. Можна вибрати резиденцію або в мегаполісі (наприклад, в Берліні або у Франкфурті), або в невеликому містечку. У будь-якому випадку діти будуть перебувати під цілодобовим наглядом досвідчених керівників груп і викладачів.

Канікули в Чехії

Канікули в Чехії можна порекомендувати тим, хто хоче вивчати чеську мову і потім надходити в Чеські державні ВНЗ. Такі програми організовує освітній центр, розташований в Празі і здійснює мовну підготовку абітурієнтів. Під час канікул діти не тільки вчать чеська, а й відвідують чеські ВНЗ, знайомляться з системою освіти, а також беруть участь у виїзних екскурсіях по містах Чехії та Німеччини.

Канікулярні програми за кордоном: коли і куди краще відправити дитину

Осінні і весняні канікули добре проводити практично в будь-якому місці. У Європі в цей час ще не холодно, а, наприклад, на Мальті навіть можна купатися і загоряти. Взимку краще поїхати до Чехії і поєднати процес вивчення чеської мови з катанням на лижах на одному з відомих лижних курортів. Ну а влітку можна вибрати канікулярні програми в Англії, Німеччині, США, Іспанії або Канаді. Літні програми, як правило, більш тривалі, тому їх учасники зможуть не тільки поліпшити знання мови, а й як слід відпочити!

Робота груп-лідером в зарубіжних дитячих поїздках

Багато викладачів шкіл і вузів супроводжують учнів під час навчальних поїздок за кордон. У той же час не всі знають, які реальні можливості надає така діяльність. З нашої статті ви дізнаєтеся про роботу груп-лідера компанії «Сьюдент тревел», його завдання та перспективи такої роботи.

Что делает групп-лидер?
руп-лідер супроводжує студентів під час зарубіжної освітньої поїздки. Найчастіше супроводжують стають шкільні вчителі англійської / німецької (і інших іноземних мов), викладачі приватних мовних курсів, індивідуальні викладачі. Основні завдання груп-лідера – набір студентів для поїздки і подальша координаційна робота з ними під час виїзду.
Чому цікаво бути груп-лідером?
Робота груп-лідером – це не повноцінна зайнятість. Поїздки не організовуються цілий рік, не приносять дохід безпосередньо і не вимагають велику завантаженість. Але груп-лідери – НЕ волонтери. Отже, які плюси в своїй роботі бачать викладачі, які вирішили супроводжувати своїх учнів в освітніх поїздках? Ось кілька з них:
• Вигідні умови подорожі на Мальту, в Канаду, США, Великобританію та інші країни, адже для викладача передбачені безкоштовне проживання та харчування, а також бере участь в різноманітних екскурсіях.
• Безкоштовне навчання – для груп-лідерів передбачені місця на загальних програмах і на спеціальних курсах викладання іноземної мови.
• Можливість ближче познайомитися зі своїми студентами і зробити процес навчання більш ефективним.

Яка допомога надається груп-лідерів?
Ми всебічно підтримуємо викладачів не тільки при підготовці до поїздки, але і в її процесі. Від початку набору групи і до повернення студентів груп-лідер тісно співпрацює з індивідуальним менеджером.

Що потрібно зробити для підготовки до поїздки? ​​
На початковому етапі основне завдання груп-лідера – інформування учнів про можливості участі в програмах і збір групи.
Наша компанія займається всіма організаційними питаннями: ми відправляємо запит в школу, записуємо студентів на програму, приймаємо оплату і допомагаємо купити квитки на літак.

Що робить груп-лідер під час поїздки? ​​
Викладач організовує зустріч в аеропорту, разом з учнями проходить авіаційний і паспортний контроль, а також стежить за заселенням студентів. Також груп-лідер разом зі студентами відвідує екскурсії та розважальні заходи у позанавчальний час.
Коли учні займаються або спілкуються з приймаючими сім’ями, у супроводжуючого вільний час. Часто програми передбачають навчання і для груп-лідера, тоді час занять у студентів і викладача одне і те ж. Завдяки цьому є можливість поєднання роботи, навчання і відпочинку.

Які вимоги для супроводжуючого?
Для того щоб працювати груп-лідером, організаторські навички і досвід супроводу груп не обов’язкові. Вам потрібно лише мати впевненим рівнем мови і бажанням. Наші менеджери допоможуть вирішити всі інші питання.
Якщо ви зацікавлені в програмі і у вас є мотивовані учні, обов’язково залишайте заявку. Участь в програмі гарантує вам і вашим студентам яскраві враження і ефективне захоплююче навчання!
Ми пропонуємо всебічну професійну підтримку для викладачів. Пропонуємо розібратися з самим першим етапом організації поїздки – набором групи. Адже візовим супроводом, перекладами, укладенням договорів та всіма фінансовими моментами займається персонал компанії «Стюдента тревел».

Інформування потенційних учасників
Викладачі отримують каталоги з актуальними освітніми пропозиціями від наших партнерів. У цих каталогах міститься всебічний опис школи, інформація про курси, варіантах проживання і позанавчальної програмі, пам’ятки того міста, куди поїдуть учні. Менеджер нашої компанії може порекомендувати оптимальні варіанти програм в залежності від віку студентів і ціни.

Розмова з батьками
Викладач проводить невелике зібрання з зацікавленими сім’ями. Спираючись на отриману інформацію, він розповідає про різні варіанти програм і плюси групових поїздок. Адже багато батьків і раді б відправити дитину на навчання за кордон, але не всі наважуються це зробити, так як дитина може боятися розмовляти англійською або не мати досвіду зарубіжних поїздок. Під час подорожі з однолітками під керівництвом досвідченого викладача це перестає бути проблемою. Також існують додаткові плюси таких програм:
• хороша економія (адже для сформованих груп студентів дуже багато шкіл надають знижки);
• максимальна безпека (адже з дітьми дорослий, що говорить іноземною мовою);
• можливість для дітей подивитися на життя за кордоном до настання повноліття, коли вони зможуть здійснювати поїздки самі.
Спільно з батьками викладач вибирає дати навчання, тривалість і обговорює всі деталі поїздки. Тоді ж затверджується склад групи.

Комплектація групи
Не обов’язково брати в поїздку тільки своїх студентів. Деякі учні хочуть відправитися в подорож разом зі своїми сестрами, братами, друзями, іноді – і з батьками.
Як правило, кількість людей в групі має складати не менше 10 осіб. Ми підтримуємо початківців груп-лідерів і пропонуємо поїздки для груп від 5 осіб. Але потрібно відзначити, що тих, хто хоче вивчати англійська / німецька / французька в такому форматі, завжди знаходиться більше!
Гарною підмогою для збору групи стануть соціальні мережі. Також учні розповідають про таку можливість своїм однокласникам, а народить

Работа групп-лидером