США

ВИЩА ОСВІТА В США

Навчання в США для українців до недавнього часу була практично недосяжною мрією, проте в останні пару десятиліть ця мрія стала цілком здійсненним. Більш того, агентство Student Travel пропонує вашій увазі повний спектр послуг, починаючи від вибору міста навчання, закінчуючи безпосереднім вирішенням питань пов’язаних з навчанням і надходженням в конкретний ВНЗ.

Система освіти в США значно відрізняється від української. Цей факт досить сильно позначається на первісної адаптації до країни, навчального процесу та дозвілля. Для українського абітурієнта не завжди зрозуміла система «мажорних» і «мінорних» пріоритетів, кількості кредитів, можливостей для вибору кількості оцінюваних предметів на кожній сесії і відсутності таких звичних іспитів і заліків. Вузи США дають майже повну свободу вибору і дій з самого моменту надходження, даючи, при цьому, престижне і високо оцінюється світовим бізнес – спільнотою освіту, володіючи яким ви відкриєте собі двері в кращі компанії, як в якості шановного співробітника, так і в якості незалежного експерта в багатьох питаннях. Американські університети, як і коледжі США – це ваша унікальна можливість отримати хорошу освіту, займатися самореалізацією і творчістю в процесі навчання, вибирати навчальні дисципліни, комбінувати їх і спілкуватися з цікавою компанією однолітків.

Вартість навчання в Америці варіюється в залежності від обраного вузу, програми навчання і навіть від міста. Трапляється так, що перебуваючи навіть в одному штаті вузи будуть коштувати по – різному. Агентство Student Travel займається будь-якими питаннями, пов’язаними зі вступом до вузу США, в тому числі сюди входить і вартість навчання в США, щоб прийшовши до нас ви могли вибрати найоптимальніший варіант для себе або свою дитину і вчитися в країні можливостей. До речі, що важливо, коледжі в США не менше престижні і котируються нарівні з університетами, а за вартістю відчутно відрізняються. На відміну від нашого умовного розподілу за рівнями акредитації, в США отримати диплом магістра можна і навчаючись в коледжі.

Популярним напрямом для українських студентів є Нью – Йорк, оскільки місто є величезним діловим і бізнес – центром світового рівня. Сюди прагнуть потрапити багато вже відбулися фахівці найбільших компаній, вже не кажучи про студентів. Університети Нью – Йорка пропонують широкий діапазон спеціальностей і дисциплін, а також, можливість для стажування і первинного працевлаштування в світові компанії – гіганти, чим і привертають величезну кількість не тільки українських студентів, а й студентів з усього світу.

Вища освіта і магістратура в США

Університети Америки визнані у всьому світі і високо цінуються на ринку праці, тому вартість магістратури в США стартує приблизно від 40 000 доларів незалежно від штату і спеціальності. Якщо ж у вас є конкретні запити за фахом, місту навчання або університету, то тут вартість може доходити до 100 000 доларів на рік.

Середня вартість освіти в США становитиме приблизно 60 000 доларів на рік з проживанням та адміністративними зборами обраного ВНЗ. Така на навчання в Америці цілком виправдана високим рівнем освіти, індивідуальним підходом до студентів і можливостями для працевлаштування на високі посади в кращих компаніях світу. Університети в США – це не тільки навчальні заклади екстра – класу, а й місце, де студенти знайомляться з лідерами світової громадськості – спортсменами, політиками, зірками. Тут прийнято вчитися і підтримувати свій ВНЗ після випуску, тому поїхавши вчитися в цю прекрасну країну, ви цілком можете зустрітися на студентських посиденьках з лауреатом Нобелівської премії або президентом країни.

Навчання в Америці подарує вам найяскравіші спогади на все життя і унікальні можливості для самореалізації.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/educat05/educationabroad.com.ua/www/wp-content/themes/studentTravelTheme/countrygb.php on line 60

Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]