Освіта в Німеччині

Німеччина налічує близько 400 вищих навчальних закладів і охоче приймає на навчання студентів з усього світу. Більшість закладів фінансується державою, тому студентам з усього світу надає можливість навчатися на безкоштовній основі і отримати диплом про вищу освіту, який визнається в усьому світі.

Німеччина, як і інші провідні країни світу, зацікавлена у висококваліфікованому персоналі і фахівцях з метою залучення обміну інформацією, ідеями та соціальним досвідом, новими практиками та цінностями.

Затребуваними спеціальностями в Німеччині, як і в усьому світі, є: IT-технології, машинно і роботобудування, електротехніка, інженерія, медицина та природничі науки. Студенти з усього світу прагнуть отримати освіти і підтвердити свої знання німецьким дипломом, який гарантовано забезпечить світле кар’єрне майбутнє.

Найбільша особливість здобуття вищої освіти в Німеччині таїться в неможливості вступити до університету безпосередньо після української школи. Вступити на перший курс в Німеччині можливо після успішного закінчення підготовчого коледжу. Вступити в підготовчий коледж Німеччини можливо після 11 класів української школи (атестат про повну загальну середню освіту), більшість школярів надходять в рік закінчення школи, якщо відповідають вимогам і знань.

Підготовчі коледжі Німеччини – спеціалізовані навчальні заклади для іноземних абітурієнтів, метою яких є згладити різницю між німецькою та зарубіжної системою освіти. Підготовча програма в коледжах базується на доуніверситетської підготовки для бажаючих навчатися в класичному німецькому університеті чи професійному навчальному закладі прикладних наук за певною спеціалізацією на німецькій мові.


Виберіть розділ

Навчальні заклади

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]