Канада

ВИЩА ОСВІТА В КАНАДІ

Канада унікальна з багатьох причин, серед яких – соціокультурна складова, менталітет, економічна складова, а рівень науки стоїть окремим концептом в розвитку держави. Тут роблять упор на індивідуальний підхід до освіти, починаючи з молодшої школи: учні в Канаді отримують унікальний, незрівняний з іншими світовими освітніми системами, досвід. Освіта в Канаді для українців можлива, реальна і може бути здійснена починаючи з дошкільного віку. Тут розвинена система міжнародної освіти на найвищому рівні. Цей момент стосується всього, починаючи зустріччю і розміщенням учнів, закінчуючи післядипломною практикою або працевлаштуванням в цій чудовій країні.

Щоб здобути вищу освіту в Канаді необхідно мати високий показник успішності в школі або коледжі, хороші рекомендації викладачів, успішно здати міжнародні тести на знання англійської мови, мати транскрипти документів про закінчену середню освіту, і навчання в Канаді для українців стає мрією втіленою в реальність. Маючи все перераховане вище і звернувшись в агентство Student Travel, ви забезпечите собі або своїй дитині успішне майбутнє. Ми допоможемо вам вибрати відповідні університети Канади для українців, визначитися зі спеціальністю, розміщенням, побутовими питаннями, адміністративними зборами ВНЗ, підготовкою до вступу.

Магістратура в Канаді

Дуже часто наші студенти хочуть або закінчити магістратуру, або отримати післядипломну освіту в Канаді. Обидві освітні опції доступні в повному обсязі, оскільки канадські вузи цікавить тільки рівень успішності студента в академічних дисциплінах. Перед надходженням студент обов’язково повинен здати міжнародні тести на знання англійської мови (TOEFL та IELTS), надати рекомендації з попереднього місця навчання, транскрипти документів про повну загальну середню і не закінчену вищу освіту (диплом бакалавра). Університети в Канаді практикують політику відкритості та мультикультурності, тому питання полягає тільки в вашому бажанні навчатися. Вартість освіти в Канаді варіюється від 20 000 канадських доларів на рік, з проживанням та адміністративними зборами ВНЗ.

Наведемо один із прикладів ВНЗ: Університет Торонто

Серед безлічі ВНЗ Канади, одним з найбільш затребуваних є університет Торонто. Один з найстаріших університетів країни, щороку удостоюється найбільшої кількості грантів, преміальних стипендій, дотацій на освіту. Сам університет є колегіальної збірної декількох різнопрофільних коледжів, будучи додатковим плюсом для абітурієнтів. Тут ви зможете отримати освіту за будь-якої обраної вами спеціальності і напрямку. Вартість навчання University of Toronto починається з 25 000 канадських доларів і може досягати суми в два рази більшою. Це вже залежить від обраного кваліфікаційного рівня, факультету, спеціальності та кількості навчальних кредитів в семестрі.


Warning: Illegal string offset 'value' in /home/educat05/educationabroad.com.ua/www/wp-content/themes/studentTravelTheme/countrygb.php on line 61

Warning: Illegal string offset 'value' in /home/educat05/educationabroad.com.ua/www/wp-content/themes/studentTravelTheme/countrygb.php on line 61

Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]