Вища освіта в Іспанії


Перебуваючи в пошуку програм освіти за кордоном, часто вибирають саме Іспанію, щоб вивчати бізнес і соціальні науки, але на рішення впливають мову, культура і клімат.

Щороку в Іспанію з усього світу приїжджають тисячі іноземців для навчання. Серед них – величезна кількість громадян України, Білорусі, Росії, Казахстану, Азербайджану та інших країн СНД.

По-перше, освіта в Іспанії вважається досить престижним і якісним.
По-друге, його вартість вигідно відрізняється від інших країн Західної Європи.
По-третє, це хороша можливість залишитися в країні.

Іспанське освіта – це не тільки традиції (наприклад, університет Саламанки входить в топ-4 найстаріших університетів Європи), а й перспектива на майбутнє. Адже місцевий диплом дає вам більше можливостей для подальшого працевлаштування та повноцінної імміграції в Іспанію.

Головне, що дасть вам навчання в Іспанії – це співпраця з іспанськими компаніями і бізнес-партнерами, спілкування іспанською мовою, що вигідно виділить вас серед колег і зробить унікальним фахівцем.

У класичних університетах, традиційно високий рівень викладання гуманітарних дисциплін, таких як географія, мистецтвознавство, історія, література і філософія. Якщо вас цікавить навчання в Іспанії на спеціальності прикладного характеру, зверніть увагу на програми в області комп’ютерної графіки, дизайну, туризму і рекреації.

Якісна освіта в Іспанії можна отримати у вищих технічних школах за спеціальностями будівництва і архітектури. Стрімко зростає інтерес абітурієнтів до іспанських вищим школам бізнесу, випускники яких отримують дипломи фахівців у сфері маркетингу, менеджменту, фінансів та управління персоналом.


Виберіть розділ

Навчальні заклади

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]