Освіта в Ірландії

Навчання в Ірландії – відмінна перспектива отримання престижного англомовної освіти, визнаного в Європі, Канаді, США. В першу чергу, мова йде про сферу високих технологій. Ірландія є найбільшим IT-центром Європи. Тут розташовані офіси провідних компаній – Apple, Cisco, Microsoft, Google, Facebook, HP, Dropbox і т.д.

Бурхливе економічне зростання, респектабельний імідж держави, європейський рівень життя роблять вищу освіту в Ірландії привабливим для іноземців.

ВНЗ Ірландії подарували світові таких відомих особистостей, як Джеймс Джойс, Оскар Уайльд, Брем Стокер, Джонатан Свіфт, випускниками місцевих ВНЗ були представники правлячої еліти держави. Ірландія – ідеальне місце для розвитку навичок спілкування та письма англійською мовою.

Чому варто вибрати Ірландію для навчання?

Ірландія славиться високим рівнем освіти. І так було протягом століть! Не випадково за часів Середньовіччя Ірландію називали “Островом святих і вчених”.
“Смарагдовий острів” приваблює своєю древньою культурою і тисячолітніми традиціями. А про красу цієї країни поширюватися просто зайве!
Ірландія відома толерантним ставленням до іноземців і взагалі своєю відкритістю і дружелюбністю.
В останні два десятиліття в сферу освіти були інвестовані величезні кошти урядом Ірландії. Тому зараз кампуси ірландських університетів за рівнем комфорту і оснащеності можуть вважатися одними з кращих в Європі.
Законодавство Ірландії дає право всім студентам, які навчаються на тривалих програмах, підробляти у вільний від навчання час. Це значно скорочує витрати по перебуванню в країні.
На відміну від вузів Великобританії, Австралії та ін. Країн випускникам російських шкіл не потрібно проходження підготовчого курсу! Не потрібно витрачати цілий рік і, відповідно, економляться значні кошти!

Виберіть розділ

Навчальні заклади

Список учебных заведений

Список учебных заведений

Тип учебного заведения


Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]