UK

ОСВІТА В ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

У Великобританії, як і в багатьох інших країнах, співіснують безкоштовне (державне) і платна освіта. Але великої різноманітності шкіл тут немає. Дуже поширені школи-пансіони, в яких учні не тільки навчаються, а й живуть.

У 16 років школярі залишаються перед вибором: йти працювати або продовжити освіту і вступити до університету. Бажаючі навчатись у вищому навчальному закладі ще два роки навчаються на програмі A-Levels, вибираючи для себе предмети самостійно і тим самим визначаючи свою спеціалізацію. Після проходження програми студенти мають право здобувати вищу або професійну освіту.

Термін «професійна освіта» – це курси для тих, хто пішов зі школи в 16 років. Це можуть бути курси професійної підготовки або англійської мови. Вища освіта має на увазі отримання ступеня бакалавра, магістра, докторського ступеня, MBA.

Випускнику української школи, яка бажає навчатися в університетах Великобританії, також доведеться закінчити програму A-Levels, щоб покрити академічну різницю. Але є і ще один варіант – вступити на програму міжнародного бакалаврату (International Baccalaureate). Вона схожа на попередню, але готує абітурієнтів до вступу не тільки в британські вищі навчальні заклади, а й в провідні університети США, Канади, Швейцарії, Австралії та інших країн.

Для бажаючих навчатися в університетах Великобританії існує ще один варіант підготовки – це програма Foundation. Це прискорена програма підготовки тривалістю один рік, і при хорошому рівні англійської і високих оцінках вона дозволяє вступити в багато топові ВНЗ Об’єднаного Королівства. Однак, якщо мета абітурієнта – найпрестижніші університети з ТОП-10, вона не підійде. В цьому випадку потрібно вибрати варіант з A-Levels.

А як бути тим, хто вже провчився в українському університеті і не хоче втрачати рік? Варто розглянути програму Diploma ( «Диплом») – це навчання тривалістю один рік на базі британських університетів за такими спеціальностями, як бізнес-менеджмент, економіка, юриспруденція, інформаційні системи. Після завершення програми студент має право вступити на другий курс університету за тією ж спеціальністю.

Які ж переваги навчання в Великобританії? Перш за все, це якісна освіта, яка визнається в усьому світі і основи якого складалися століттями. Це можливість досконало оволодіти англійською. Можливість зав’язати корисні контакти і закласти основу для майбутньої міжнародної кар’єри. Освіта, отримана в цій країні, ніколи не втратить своєї цінності!

Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]