В останні роки все більшу популярність у іноземних абітурієнтів набуває вищу освіту в Австралії. Австралійські ВНЗ займають гідні позиції у світових рейтингах, випереджаючи багато розвинених країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, такі як Японія і Південна Корея. За статистикою чисельність іноземців в престижних університетах Австралії досягає 30% – 35%.

Система вищої освіти в Австралії є однією з молодих, але, тим не менше, найбільш академічно сильних в світі. Оскільки вона будувалася за принципом британської системи, то їй притаманні такі риси, як висока якість викладання, високий ступінь самостійності студентів, акцент на наукові дослідження.

В Австралії 40 університетів і близько 350 коледжів, в яких навчається понад 300 тисяч іноземних студентів. Така кількість студентів, які приїжджають вчитися в Австралію не дивує – австралійські дипломи визнаються в усьому світі.

Австралія – ​​одна з небагатьох держав, яка щорічно виділяє величезні кошти на наукові дослідження. Багато досягнень австралійських вчених були нагороджені Нобелівською преміей.Студентов в Австралію також привертає м’який і теплий клімат, а також приголомшливий тваринний світ!

В основі австралійської вищої школи лежать принципи британської системи освіти. Поряд з високим рівнем академічної підготовки, в Австралії особлива увага приділяється розвитку дослідницької діяльності і професійних навичок. Перелік спеціальних програм орієнтований на потреби ринку праці, що робить випускників австралійських ВНЗ затребуваними серед роботодавців.


Виберіть розділ

Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

    [recaptcha]