УЧИСЬ ПРАЦЮЙ ПОДОРОЖУЙ ЗАПАЛЮЙ

Новини

Відео

Відео відгуки студентів

Відгук нашої студентки за програмою WORK & TRAVEL USA 🇺🇸

Відгук нашого студента Данила, який поїхав вчитися в Канаду 🇨🇦 в Seneca College.

Відгук нашого студента Данила з Канади

Запишись

на одну з програм прямо зараз

star star star

ти отримаєш

унікальну можливість

здійснити свої мрії

  [recaptcha]

  Адреси офісів Student Travel

  ХАРКІВ
  Алчевських, 24


  +38 (099) 940 4962

  Освіта за кордоном від 

  «STUDENT TRAVEL EDUCATION»

  Освіта за кордоном може цікавити Вас, якщо:

  Якою б не була ваша мета, команда досвідчених фахівців компанії Student Travel Education допоможе підібрати ідеальний варіант навчання або стажування, який максимально відповідатиме вашим вимогам. Також зазначимо, що відсоток отримання віз у наших клієнтів дуже високий завдяки правильному оформленню документів, злагодженій роботі колективу Student Travel Education та взаємозв’язкам між партнерами та клієнтами. Ми пишаємося тим, що наше агентство має одні з найвищих показників задоволеності клієнтів, та налаштовані підтримувати цей рівень.

  ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ

  З 2007 року Student Travel Education – надійний освітній партнер для школярів, студентів та випускників, а також їхніх батьків – усіх, хто прагне продовжити свою освіту в мовних школах Мальти, США, Канади та Британії, у вишах Великобританії, Канади, Америки, Швейцарії, Чехії, Франції та інших країн. Ми підбираємо закордонні освітні програми для студентів з будь-якого куточка України виключно індивідуально, залежно від вимог щодо напрямку, рівня навчального закладу, бажаних умов проживання та фінансових можливостей.

  Кілька фактів про нас:

   

  Наші основні принципи в роботі – це професіоналізм та чесність, відсутність прихованих платежів, швидкість та якість послуг. Обирайте на нашому сайті країну, у якій ви хотіли б навчатись або стажуватися, та звертайтеся до нас за детальною інформацією. Наші менеджери будуть раді надати вам допомогти!

  Наші контакти:

  +38 (099) 940 4962

  +38 (099) 940 49 62

  ✍🏻Середня та вища освіта в Америці та Європі  🏬Стажування 🏖Літні мовні курси й табори

  Наші партнери: