STUDENT
TRAVEL
OLYMPICS

є переможці!

16

Дата проведення

листопада

Олімпіада
з англійської мови
для школярів 7-10 класів

Призовий фонд - поїздка в Англію

Переможці олімпіади

Вітаємо переможців та учасників Олімпіади «Student Travel Olympics»!

У період з 15.08 по 15.11 діти міста Харків готувались для участі в Олімпіаді «Student Travel Olympics», що проходила на базі міжнародних тестів British Council.

Ми дуже дякуємо вчителям за дуже підготовлених дітей!

Дуже дякуємо батькам за можливість участі в Олімпіаді такого масштабу. Ми були здивовані, що усі діти показали дуже високі результати – 70% результатів були не нижче рівня «B2», а 25% - рівня «С».

Серед майже 50 дітей найкращими результатами можуть похизуватись:

Taisiia Hnylytska – 187 балів з 250!

Також вітаємо

NameCEFRTest Package Scale Score
Kyrylo KutarovC186
Marta MysiahinaС181
Sofiia KadatskaС179
Yelyzaveta KadatskaС177
Daniil MenzhulinС177
Polina BorovskaС175
Platon KvartenkoС173
Sofiia ShalimovaС173
Ivan VolkovitskyiB2173
Ievgeniia CherkashynaB2169

Дітей, чиє прізвище не відмічене вище – ми вітаємо с почесним званням «учасника Олімпіади»!

Taisiia Hnylytska має можливість вчитися у міжнародному мовному таборі у Великій Британії влітку 2020 року!

Усі інші учасники нагороджуються спеціальними іменними сертифікатами на знижку від компанії «Студент Тревел Україна».

Чекаємо батьків переможців у нашому офісі, за адресою вул. Алчевських, 24 в будь-який зручний час (пн-пт з 9:00 до 18:00) для отримання подарунків та офіційних сертифікатів від British Council, а також разом будемо обирати найкращі мовні табори на літо та програми вищої освіти на майбутнє!

Компанія «Студент Тревел Україна» і надалі буде максимально давати можливість учням та студентам підвищувати свої знання з англійської мови, давати можливість навчання у літніх таборах та школах, а також вступати у найкращі ВИШІ у таких країнах, як: США, Канада, Велика Британія, Німеччина, Нідерланди, Чехія та інші.

Дата проведення

16 листопада 2019

Ціна участі 1 дитини

1800 грн

Дати реєстрації

з 15.08 по 15.10.2019

Місце проведення

Комп’ютерний зал однієї з приватних шкіл м. Харків

Організатор

Компанії «Student Travel Ukraine» та «British Council Ukraine»

Загальні положення

Основною ціллю олімпіади є – розвиток мовної компетенції учнів.

Журі олімпіади складається з співробітників Британської ради. Задачі журі:

  • перевіряє та оцінює результати виконання завдань учасниками олімпіади
  • визначає кандидатури переможців та призерів олімпіади
  • розглядає спільно з оргкомітетом і методичною комісією олімпіади апеляції її учасників

Організація та порядок проведення Олімпіади

Tест Aptis for Teens був спеціально розроблений для дітей та підлітків віком від 13 до 17 років, для яких англійська є іноземною або другою мовою. Тестові завдання складені з урахуванням реалій життя, усного та письмового спілкування сучасних підлітків та охоплюють широке коло сфер спілкування від школи та домашньої роботи до інтернету та соціальних мереж. 

Tест Aptis for Teens входить у перелік міжнародних мовних тестів, результати яких приймаються як результати ДПА для учнів 9-11 класів (Додаток 1 до листа МОН №1/9-41 від 23.01.2019р.).

Aptis for Teens складається з п'яти модулів: Базовий модуль (граматика і словниковий запас), Читання, Аудіювання, Письмо і Говоріння.

МодульЧас на виконання  Кількість завдань
Базовий модуль (граматика і словниковий запас)25 хв 50 запитань множинного вибору
Читання30 хв4 завдання
Аудіювання55 хв25 запитань множинного вибору
Говоріння12 хв4 завдання
Письмо50 хв4 завдання

Aptis for Teens  складається на комп'ютері.  Тестові завдання завантажуються через Інтернет з центрального захищеного серверу, а після завершення тесту на цей самий сервер здійснюється завантаження відповідей. Комп'ютерна система управління тестом здійснює підбір тестових завдань з великого банку завдань та їх міксування. Таким чином під час одної тестової сесії генерується до восьми варіантів тестових завдань по кожному з модулів тесту.  Всі варіанти завдань є абсолютно аналогічними, були створені на основі однакових специфікацій та пройшли ті ж самі процедури стандартизації та верифікації. Система також містить адміністративні елементи, які дозволяють реєструвати кандидатів та моніторити процес складання тесту.

УВАГА! Для участі в тесті у учня повинен бути з собою будь-який документ з фото (закордонний паспорт, учнівський квиток, тощо) та свідоцтво про народження.

Адміністрування тестів

Перед тим, як зайти

Перед тим, як зайти в аудиторію, де проходитиме тестування, учні повинні показати посвідчення особи з фотокарткою та пройти процедуру встановлення їх особи. Вони заходять в аудиторії за 10 хвилин до початку тесту і займають місця за комп'ютерами згідно із заздалегідь розписаним планом.

Відлік часу

Для модулів «Граматика та Словниковий запас» (25 хвилин), «Читання» (30 хвилин) та «Письмо» (50 хвилин) відлік часу розпочинаєтеся з моменту, коли учень починає роботу над тестовим завданням відповідного модулю. Внизу тестового вікна з’являється індикатор, який показує, скільки завдань тесту було виконано і скільки ще залишилось.

Модуль «Аудіювання»

Модуль «Аудіювання» не має встановленого часового обмеження, оскільки учні мають можливість вирішувати самостійно скільки разів – один чи два, вони будуть прослуховувати запис тестового завдання. При умові дворазового прослухування кожного завдання, на виконання модулю «Аудіювання» йде приблизно 50 хвилин. Учні, хто не потребуватимуть другого прослухування, мають можливість завершити цей модуль раніше, ніж інші.

Модуль «Говоріння»

В модулі «Говоріння» здійснюється автоматичний перехід від одного завдання до іншого, тому усі учні матимуть однаковий час на його виконання.

Адміністратор

Адміністратор тесту через систему адміністрування на своєму комп’ютері має можливість слідкувати за ходом виконання учнями тестових завдань та отримувати повідомлення, коли хтось із учнів завершив тест. Тим з учнів, хто виконав тестові завдання раніше ніж інші, буде дозволено закінчити тест та залишити аудиторію.

Зупинка тесту

Виконання тесту можна призупинити за особливих обставин. У цьому разі адміністратор тесту блокує тестові завдання, таймер перебігу часу зупиняєтеся, а коли учень повертається до виконання тесту, то відлік часу продовжується з того самого моменту, коли тест було призупинено.

Перевірка та оцінювання тесту

Модулі «Читання» та «Аудіювання» оцінюються автоматично; модулі «Говоріння» та «Письмо» оцінює команда екзаменаторів Британської Ради. Процес оцінювання займає приблизно 48 годин після закінчення тесту. Таким чином результати тесту Aptis for Teens можливо отримати через 48 годин після завершення тесту.

Індивідуальний результат кожного учасника тесту представлений двома способами, що забезпечує більш інформативну оцінку мовної компетенції учня:

  • Числовий бал за кожний окремий модуль тесту (крім базового) Кандидат отримує оцінку згідно з числовою шкалою від 0 до 50 по кожному з чотирьох видів мовленнєвої діяльності
  • Оцінку за шкалою Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (CEFR)

Результат указує рівень за шкалою CEFR від A1 до C по кожному з чотирьох видів мовленнєвої діяльності. Якщо учень не зміг отримати достатньо високий бал для досягнення рівня А1, йому присвоюється рівень А0; якщо кандидат отримує майже максимальний бал, йому присвоюється рівень C. Це означає, що учень продемонстрував вміння та навички, які дозволяють йому виконувати завдання на рівнях складності вищих ніж рівень B2.

Порядок участі в Олімпіаді та ціна

Приймати участь в олімпіаді можуть усі діти віком 13 до 17 років, що навчаються з 7 по 10 класи.

Щоб зареєструвати дитину до участі в олімпіаді батькам потрібно звернутися до компанії «Student Travel Ukraine» за адресою м.Харків, вул. Алчевських, 24. При собі мати свідоцтво про народження дитини та закордонний паспорт (за наявністю). Телефони для довідок: 073 797 69 06, 095 797 69 06

Реєстрація та участь в олімпіаді є платною та коштує 1800 грн за одну дитину.

При реєстрації дитині присвоюється номер учасника олімпіади та бронюється місце для участі у конкретну дату. Кількість місць обмежена.

Олімпіада проходить у дві сесії, два дні, 16 та 17 листопада 2019 року. Обидві дати є абсолютно ідентичними з точки зору проходження тестів та результатів.

Одна дитина має право прийняти участь лише у одній сесії 16 або 17 листопада.

Порядок визначення переможців і призерів олімпіади

Переможці та призери олімпіади визначаються за сумою балів, отриманих в результаті всіх турів і завдань олімпіади.

Переможцем олімпіади вважається учасник олімпіади, що набрав більшу кількість балів та нагороджується дипломом 1-го ступеня.

Призерами олімпіади вважаються учасники олімпіади, нагороджені дипломами 2-го і 3-го ступеня. Учасники олімпіади нагороджуються сертифікатами за участь.

За рішенням журі в разі однакової кількості балів, диплом 1-го ступеня надається дитині за додатковою співбесідою з колегією вчителів англійської мови. За рішенням журі в разі відсутності відповідних кандидатів дипломи переможців і призерів олімпіади можуть не присуджуватися.

Результати олімпіади і список рекомендованих до нагородження переможців і призерів оформляються протоколом не пізніше, ніж через 6 робочих днів.

Список переможців і призерів оформляється додатком до протоколу «Про результати проведення олімпіади та затвердження списку призерів і переможців».

Керівники, які курирують підготовку до олімпіади отримують сертифікати та листи подяки.

Призовий фонд

Кожен учасник предметної олімпіади, незалежно від досягнутого результату, отримає диплом.

Для учасників, які набрали найвищі бали в кожній віковій групі, передбачені наступні нагороди:

Місце 1

Диплом переможця, нагородний матеріал, головний приз – можливість безкоштовної участі у весняній двотижневій Олімпіади у Великій Британії на базі однієї з мовних шкіл Oxford international.

Місця 2-10

Дипломи переможця, нагородний матеріал, сертифікат на суму 200 дол (у якості знижки) на літні групові мовні програми компанії «Student Travel Ukraine» у Великій Британії, США або Канаді.

Місця від 11

Дипломи учасників та сертифікат на суму 100 дол (у якості знижки) на літні групові мовні програми компанії «Student Travel Ukraine» у Великій Британії, США або Канаді.

Вручення призів буде відбуватися 29.11.2019 року у компанії «Student Travel Ukraine»

м. Харків, вул. Алчевських, 24.