Выберите страну

В КОТОРОЙ ХОТИТЕ ПРОЙТИ ПОДГОТОВКУ

НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ

: ЩО ВАМ ТРЕБА ЗНАТИ

Кожен батько бажає відкрити якомога більше перспектив для своєї дитини, щоб в майбутньому, він міг жити забезпеченої, щасливим життям. У цій ситуації, навчання за кордоном в навчальних закладах високого класу буде одним з найкращих способів побудувати успішне майбутнє і кар’єру вашої дитини. Звичайно ж, кожному з батьків страшно відпускати свою дитину на навчання в закордонні вузи, але з агентством Student Travel все буде набагато простіше!

Ми надаємо консультації з приводу системи освіти в окремо взятій країні, і щодо будь-якого іншого моменту, що входить в категорію понять «освіта за кордоном» для українців. Можливість недорогого отримання знань поза Україною для школярів і студентів з’явилася порівняно недавно, а наше агентство було одним з перших, що просувають цю ідею для наших дітей і дорослих.

Вчитися за кордоном дуже цікаво і перспективно. Приїжджаючи в чужу країну, студент занурюється в нову культурну та мовні середовища, випробовує нові відчуття, емоції від самого навчання і знайомства з країною, де навчання проходить, і від знайомства з новими людьми, які можуть стати не тільки приятелями по вузу, а й колегами .

Поняття «освітаза кордоном» дуже широке. Воно включає в себе безліч сезонних підкатегорій і опцій, мовні школи, бакалаврат, курси з отриманням сертифікату і навіть магістратура за кордоном сюди входить. Пропонуємо вам розглянути по порядку ці опції.

Навчання за кордоном за типами та формами

Річне навчання за кордоном — це, як правило, мовні курси або школи в неймовірно мальовничих місцях поза мегаполісів або навпаки, високотехнологічні лінгвістичні лабораторії в мегаполісах і історичних центрах. Даний вид навчання дає свої результати дуже швидко, оскільки ваша дитина занурюється в мовне середовище, культуру і побут регіону, в якому і освоює мову.

Навчання за кордоном після 9 класу або закінчення школи-це можливість отримати повну середню освіту практично в будь-якій точці світу і вступати до ВНЗ цієї країни з набагато меншими труднощами, ніж інші абітурієнти. Оскільки, при такій формі навчання не потрібні транскрипти атестата про повну загальну середню освіту, а також транскрипти медичних документів і рекомендацій з попереднього місця навчання, такий варіант навчання також досить затребуваний серед українських старшокласників.

Вступ до ВНЗ також передбачає різні програми для студентів за кордоном, тут варіантів і опцій навчання вистачить для кожного бажаючого вчитися. Багато чого, звичайно, залежить і від обраної вами країни, але в цілому, ця ніша міжнародного навчання найбільш широка: від мовних курсів і курсів підготовки до вступу до іноземних вузів, до повноцінного вищої освіти за будь-якою спеціальністю.

Магістратура і докторантура за кордоном також дуже затребувані в сучасних умовах роботи агентства по навчанню за кордоном. Це унікальна можливість для побудови своєї успішної кар’єри в компаніях-гігантах зі світовими іменами.

Навчання за кордоном

Коли ви вже визначилися з цілями і бажаннями, важливо отримати точну і вичерпну консультацію щодо навчального процесу, країни, ВНЗ, розцінок навчальних закладів та пристрої побуту учнів. Саме для цього наше агентство з освіти за кордоном пропонує вам свою допомогу і послуги. Дуже важливо розуміти, що закордонні вузи — це чужа середовище для вашої дитини, і в цій новій обстановці ми з вами повинні забезпечити йому найбільш комфортні умови для подальшого розвитку і успіхів, наступних за розвитком в професійному плані.

Чому саме ми це можемо гарантувати? Тому, що ми працюємо з вузами безпосередньо, а не за принципом посередництва. Наші менеджери обов’язково їздять особисто в школи, вузи і науково-дослідні лабораторії у всіх країнах, представлених на сайті. З нами ви можете бути впевнені в достовірності всієї інформації і в тому, скільки коштує навчання за кордоном в вашому окремому випадку.

Вартість навчання за кордоном же, звичайно, залежить від конкретної країни, рівня підготовки студента, обраної програми і форми навчання. Але наші менеджери завжди з радістю допоможуть підібрати ідеальний варіант для освіти вашої дитини. Ми радіємо успіхам наших клієнтів навіть більше, ніж вони самі!


[contact-form-7 404 "Не найдено"]